Wpis z mikrobloga

Mireczki, źle mi się stało. Chcialem przywrócić ustawienia fabryczne telefonu i przypadkiem sformatowałem też kartę, na której był backup... Jest szansa jakoś odzyskać kontakty i może SMSy?
#android
  • 7
@Pxx2: @artos: Nie miałem jak jej podłączyć, ale znalazłem starego Samsunga Monte i służy jako czytnik, mam nadzieję, że nic nie nadpisał, ale innej opcji nie było. Skanuje i znajduje jakieś pliki, oby dobre... Dzięki jeszcze raz :)
@ArekJ: Najważniejsze właśnie po stracie danych masz to, żeby nie używać zbytnio karty. Pliki nie są kasowane, tylko usuwana jest informacja że plik się na karcie znajduje. Tylko przy chęci zapisania czegoś innego nadpisuje się. Wszystko po to, aby zwiększyć żywotność. Daj znać jak poszło :)
@Pxx2: Kopie miałem zrobione 2 albo 3 nawet, karta ma 64GB więc raczej nic się nie powinno nadpisać chyba, jakimiś małymi plikami. Najważniejszy numer na szczęście znalazłem - bez neigo byłbym trochę w dupie. Zawołam po fakcie, ale możliwe że dopiero jutro bo pewnie to potrwa z 2-3h. Ale znalazło już 1300 plików :)
@Pxx2: @artos: Niestety nie tym razem. Co prawda odzyskałem jakieś pliki, niby 1500 około poprawnie, ale nawet odzyskane zdjęcia się nie otwierały. A LG Backup nie ma tam, są tylko jakieś pliki .pdu, ale z nimi nic nie zrobię. Coś tam się grubiej posypało. No trudno (,)