Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka ze nie wiem jak to jest w Azji. Ale w Europie jak kliknie sie kup terazto i kupujący jest zobowiązany do zakupu i sprzedający do sprzedaży. Jak nie wyślą to postąpią hamsko. Kiedys jakis sklep wystawił konsole ps, za mniej niż polowe normalnej ceny, ale wyszedł z twarzą i sprzedał. Jak nie wyślą to juz na banggodzie nie kupie nic.
  • Odpowiedz
. Ale w Europie jak kliknie sie kup terazto i kupujący jest zobowiązany do zakupu i sprzedający do sprzedaży.


@Jordandc:

Guzik prawda. Dopiero jak sprzedawca potwierdzi Ci ze bedzie realizowac zamowienie, to jest nim zobowiazany.
  • Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze nie anulują zamówień z paypala. Z tego co wiem paypal ma jakies restrykcje jakby nagle masowo zrobili zwroty to podejrzewam jakies konsekwencje. Bo ogolnie juz któraś osoba ma anulowany zakup karta a ci co paypalem płacili to maja wysłane
  • Odpowiedz
Dlaczego ma to sens z tym ze anulują z karty a z Pp wysyłają. Dlatego ze płacąc Pp dostali kase odrazu. A płacąc karta pieniadze sa blokowane na karcie
  • Odpowiedz
@Leszek_SK nie boisz sie że celnicy ci to chwycą? 6 dronów jedna paczką to już się robi dośc duży wymiar. ja zamawiałem po 2.

A słuchaj jak narazie wysłali ci jedno zamówienie?A reste anulowali czy mają ready to process?
  • Odpowiedz
@Leszek_SK Jak narazie wysłali ci zamówienie z 10. Za 44 sztuki zapłaciłeś ok 330. Jeżeli kupiłbyś te 10 sztuk po cenie 50 zł czyli tej co powinna być zapłaciłbyś 500 coś. Więc nawet jak ci anulują reszte zamówien jesteś zwycięzcą
  • Odpowiedz
@leszek_SK: Pytanie czy od 75 zł czy od ceny normalnej drona czyli 500 zł. No i dochodzi jeszcze cło. Jak kupowałem telefon z usa. Iphone 6s to mi dowalili cło nie wiem jak jest z elektroniką z azji. Z usa jest cło i vat przekonałem sie na własnej skórze ale i tak koszt całkowity był jak za ten telefon bardzo przyzwoity.

Na banggodzie nie zaniżają wartości przesyłek tak jak na
  • Odpowiedz