Wpis z mikrobloga

@raq195: @wolnomi: @Logmach: @Rain_: @Wirtuoz:
Kupon z tego co widzę metodą prób i błędów działa praktycznie bez limitu, tylko musi być ponad te 5$

Sprawdzane: w koszyku 21.51zł, po użyciu kuponu do zapłaty 2.44zł
Dodatkowo: nie działa na flashdealsy i można aktywować na koncie z którego było anulowane zamówienie
We hope you can understand that if we send all of the oders, we will bear great losses.


Czyli dla niektórych jest nadzieja, może część wyślą ;)
@dymel: a ja nawet nie sprawdzałem. Co do

We hope you can understand that if we send all of the oders, we will bear great losses.

to bym się nie łudził. To wcale nie znaczy że jakiekolwiek zrealizują ;)
Prawda jest taka ze nie wiem jak to jest w Azji. Ale w Europie jak kliknie sie kup terazto i kupujący jest zobowiązany do zakupu i sprzedający do sprzedaży. Jak nie wyślą to postąpią hamsko. Kiedys jakis sklep wystawił konsole ps, za mniej niż polowe normalnej ceny, ale wyszedł z twarzą i sprzedał. Jak nie wyślą to juz na banggodzie nie kupie nic.
. Ale w Europie jak kliknie sie kup terazto i kupujący jest zobowiązany do zakupu i sprzedający do sprzedaży.


@Jordandc:

Guzik prawda. Dopiero jak sprzedawca potwierdzi Ci ze bedzie realizowac zamowienie, to jest nim zobowiazany.
Cos mi sie wydaje ze nie anulują zamówień z paypala. Z tego co wiem paypal ma jakies restrykcje jakby nagle masowo zrobili zwroty to podejrzewam jakies konsekwencje. Bo ogolnie juz któraś osoba ma anulowany zakup karta a ci co paypalem płacili to maja wysłane
Dlaczego ma to sens z tym ze anulują z karty a z Pp wysyłają. Dlatego ze płacąc Pp dostali kase odrazu. A płacąc karta pieniadze sa blokowane na karcie
@Leszek_SK nie boisz sie że celnicy ci to chwycą? 6 dronów jedna paczką to już się robi dośc duży wymiar. ja zamawiałem po 2.

A słuchaj jak narazie wysłali ci jedno zamówienie?A reste anulowali czy mają ready to process?
@Leszek_SK Jak narazie wysłali ci zamówienie z 10. Za 44 sztuki zapłaciłeś ok 330. Jeżeli kupiłbyś te 10 sztuk po cenie 50 zł czyli tej co powinna być zapłaciłbyś 500 coś. Więc nawet jak ci anulują reszte zamówien jesteś zwycięzcą
@leszek_SK: Pytanie czy od 75 zł czy od ceny normalnej drona czyli 500 zł. No i dochodzi jeszcze cło. Jak kupowałem telefon z usa. Iphone 6s to mi dowalili cło nie wiem jak jest z elektroniką z azji. Z usa jest cło i vat przekonałem sie na własnej skórze ale i tak koszt całkowity był jak za ten telefon bardzo przyzwoity.

Na banggodzie nie zaniżają wartości przesyłek tak jak na ali.
@adiqq: mi też kupon przyszedł ale zamówienie nadal wisi w zamówieniach, kupon wykorzystałem przy tym samym dronie i zaplacilem za niego 34 zł, jak ktoś nie ma zamiaru wykorzystać kuponu to może niech jakaś osoba sobie zbierze te kupony i doda ich kilka do zakupu czegoś o ile tak się da i kupi jeszcze taniej niż za 7,50 xD ja to już zamówiłem za 34 i #!$%@?
A co jeśli oferta wisi a ja nie wezmę apply refund? Oni w mailu z tego co wyczytałem to proszą mnie o refund bo będą stratni a nie ze musze koniecznie wziąść ten refund a co mnie w sumie interesuje ze wystawiony był za 1.99$? Skoro ktoś wystawia coś na portalu i zależy od tego kasa to sprawdza to 15 razy a nie oferta za 1.99$ wisi przez pół godziny