Wpis z mikrobloga

tl;dr:

Właśnie dostałem telefon z wydziału ds. walki z cyberprzestępczością z podziękowaniami za obywatelską podstawę i z zapewnieniami, że nic dziewczynie nie jest, policja ją namierzyła i sprawdziła.

ale od początku:

Wszystko zaczęło się od wpisu (brak, bo usunęła, posłużę się screenem by: @Krolowa_MLWP źródło ) w którym pewna użytkowniczka żali się na los, jaki jej zgotowało życie, kilkukrotnie informując, że nie może wytrzymać i odbierze sobie życie.

wpis wygląda bardzo realistycznie, komentarze tylko potwierdzają, jako że napisała że jest z kujawsko-pomorskiego, napisałem maila do tamtejszej policji, z informacją o możliwości popełnienia samobójstwa, wraz z linkiem i zrzutem strony.

o sprawie bym zapomniał, gdyby nie obudził mnie z drzemki telefon w którym starszy posterunkowy z bydgoszczy z wydziału ds. walki z cyberprzestępczością, nie zapytał się czy mam chwilkę, aby porozmawiać, przez myśl przetoczyła mi się myśl, że narodowcy mnie znaleźli i że zgnije w sztumie.

nic bardziej mylnego, to był telefon z podziękowaniami za obywatelską podstawę z zapewnieniami że namierzyli dziewczynę i że ma się dobrze, więcej szczegółów niestety nie chcieli zdradzać.

także @littlemonster01 - powinnaś mym zdaniem pomyśleć o pomocy specjalisty, który pomoże Ci ogarnąć sytuację

#problemyrodzinne #eksmisja #depresja #konfitura #gruszkacontent

pozwolę sobię również skopiować spam-listę od królowej
k.....k - tl;dr:

Właśnie dostałem telefon z wydziału ds. walki z cyberprzestępczoś...

źródło: comment_Gp5qMZ8D6AIlBlq8hsdBIi9A8qBXaLf8.jpg

Pobierz
  • 35
mam wrażenie że 50% tego co pisała to sciemy. Ciekawi mnie że policja zainteresowała się emailem. Skąd wziełeś adres na jaki pisać ?
@Arveit: on chyba też miał podobną akcję,
@cjkas: też miałem takie wrażenie, ale nie wiedziałem, czy te ściemy to jej urojenia, adres na stronie komendy wojewódzkiej.
@studentprawa: podejżewam, że nie, jednak psycholog czy psychiatra by jej się przydał.
@Krolowa_MLWP: już nie czytałem dalej, bo usunęła wpis.
@littlemonster01: nie mam takiej podstawy
@Krolowa_MLWP: myślę, że matka nawet nie wiedziała o jej problemach