Wpis z mikrobloga

@Lucky_: Po pierwsze federalna policja jeździ inaczej oznakowanymi autami(w sumie federalnych w oznakowanym samochodzie nigdy nie widziałem), po drugie to, że policjanci zachowują się inaczej zależnie od dzielnicy to jakaś bzdura ala TVN a po trzecie na rowerze nie wiem co trzeba robić żeby dostać mandat, bo próbowałem już różnych rzeczy a uwierz, że jeżdżę dużo.

@owsikalfred: Dokładnie, a w Holandii zioło rośnie na drzewach

@sebek1987: federale politie ma takie same radiowozy co lokale politie tylko jest po prostu inny napis z tylu. Przypatrz sie :) Do 2001 byl rijswacht ktory jezdzil tylko pontiacami w zupelnie innym malowaniu wiec latwo bylo odroznic.
Pomieszkaj w Schilde albo bialych dzielnicach Schoten albo nawet Zuid to zobaczysz o czym mowie jesli chodzi o zachowanie policji.
Mandat na rowerze bez problemu wylapiesz za jechanie sciezka pod prad , albo za
@Lucky_: W sumie to mieszkałem koło budynku policji federalnej i nie widziałem ich w oznakowanych autach. A mieszkałem też koło szpitala stuivenberg i dzielnicowy tam to jest taka #!$%@?, że szok a co drugi policjant zamiast żony ma męża i nie zauważyłem żeby sie jakoś inaczej zachowywali. Chcesz #!$%@? policjanta to jedź za Antwerpię do Sint niklaas albo lokeren. Z policjantami z centrum chodziłem chwile na crossfit i wiem co mowię.
@sebek1987: zatrzymywala mnie ze 3 razy policja federalna, i zawsze mieli oznakowane fury. Trzymaj kciuki, za mnie bo w styczniu skladam papiery do Antwerpskiej policji, burmistrz Bart de Wever czeka na odblokowanie budzetu, od nowego roku miasto bedzie samo rekrutowalo bez wspolpracy z BXL, a wiem ze potrzebuja ludzi ze znajomoscia polskiego.
Ja sam nigdy mandatu za jazde na rowerze nie dostalem, ale pomagalem paru osobom ktore takie mandaty wylapaly. Najlepszym
@Lucky_: Trzymam kciuki a Ty uważaj w szatni, bo tu chyba stawiają na odmienność seksualną, bo więcej policjantów i policjantek jest homo niż hetero. Dlatego policjantki takie zołzy. Jedna na milion z którą da się pogadać.