Wpis z mikrobloga

@WutkaBXL: eeeeeee, policja w BXL to ma chyba #!$%@? na takie rzeczy (moje osobiste zdanie), Antwerpska lokale politie to male gestapo, nie przepuscila by takiej okazji.
Zreszta ten radiowoz to dosc fajny, to chyba moze byc federale politie, a ci to na pewno juz nie zareaguja na takie rzeczy.
@Lucky_: to lokalna policja :p, ale tak, mają #!$%@?. Czasami dobrze bo się do głupot nie #!$%@?, ale czasami to przesada... Tu jeszcze spoko bo ruch mały.
Kiedyś był korek, gościu pod prąd popierdzielal a oni mu tylko palcem pogrozili...
@WutkaBXL: oj, oni tez ludzie. W Antwerpii reakcja policji zalezy od dzielnicy. W dzielnicach "kolorowych" - Borgerhout, Merksem, Deurne, Hoboken raczej jada "na ostro" bo tam duzo patologii. W bialych dzielnicach i poddzielnicach to raczej "prosze, przepraszam, dziekuje".
@mamFAJNYnick: tu w Belgii, na wiekszosci swiatel sa fotoradary, jak przejedziesz na czerwonym robia fote i zero dyskusji. 2 razy w roku taka akcja i skierowanie sprawy do sadu ktory moze ci zabrac prawo jazdy na 3 miesiace (utrata prawka po alkoholu to najczesciej 14 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Ni i kosztuje to odpowiednio.
@mamFAJNYnick: no fakt. Kiedys przemaszerowalem na czerwonym dokladnie przed radiowozem, i policjantka sie #!$%@? chyba troche bo bezczelnie sie na nia patrzylem. Kazala mi wrocic i poczekac na zielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale slyszalem o mandatach za przechodzenie na czerwonym tu w Belgii, duzo madatow dostaja rowerzysci, ale oni tu naprawde jezdza jak chca i zajebiscie duzo niebezpiecznych sytuacji powoduja.
2 razy w roku taka akcja i skierowanie sprawy do sadu


@Lucky_: po jakim czasie przychodzą mandaty za fotoradar bo nie wiem czy mnie złapało, czy tak długo nie przychodzi :D

PS