Wpis z mikrobloga

@Ten_tego: aparat spełnia moje oczekiwania - zarówno przód jak I tył. Bateria przy użytkowaniu studenckim - przeglądanie neta przez kilka godzin dziennie+fejs, wytrzymuje tak z 1,5 dnia, z tym, że nigdy nie lecialem do końca, więc to raczej spekulacja. Ogólnie polecam, bo raczej cena-jakość wypada nieźle.
PS. Jakość klawiatury taka sobie - może brak przyzwyczajenia
@Ten_tego: To ja jeszcze dodam, ze po aktualizacji do softu B132 praktycznie nie da sie z niego rozmawiac w sieci 2g. Poprawka jest dostepna ale tylko przez serwis. W listopadzie zapowiedziana jest aktualizacja do 5.1 a w przyszlym roku do Androida 6. Poza tym telefom bardzo fajny. Podoba mi sie opcja szybkiego zdjecia (wystarczy 2x kliknac vol- i wlacza sie aparat). Ekran jest OK, nawigacja dziala dobrze, dzwiek ze sluchawek jest
@Pirzu: net (transmisja albo wifi) wlaczam tylko jak potrzebuje - staram sie unikac korzystania w tle, a co do SOT to na prawde ciezko mi okreslic z jakas przyzwoita dokladnoscia. Ogolnie telefon "upomina sie" o wylaczanie apek w tle stosunkowo niezle, co pomaga przy oszczedzaniu w razie potrzeby