Wpis z mikrobloga

Ryszard Petru: Ja również zagłosowałem 8 lat temu na Platformę i również się zawiodłem

Zobaczmy:
2014 r.
Już wiemy o aferach: z Sawicką, sopocka, hazardowej, autostradowych, infoafera, taśmowowych, amber gold itp. itd.
Ryszard Petru popiera w wyborach na prezydenta Hannę Zdanowską (PO)

2015 r.
Już wiemy o: podniesienie Vatu, podniesienie wieku emerytalnego oraz grabieży z OFE, zwiększeniu liczby urzędników, zamrożenie kwoty wolnej od podatku, to wszystko przy jednoczesnym spadku konkurencyjności naszej gospodarki
Ryszard Petru popiera w wyborach na prezydenta Bronisława Komorowskiego (PO)

Czyżby największym jego zawodem była przegrana Komorowskiego? (pic related)

#nowoczesnapl #wybory #polityka
Pobierz z.....y - Ryszard Petru: Ja również zagłosowałem 8 lat temu na Platformę i również si...
źródło: comment_SSlEomHbD3Mwfyi6Po7eOUEiW1RdRDQx.jpg
  • 16
@zgnily: taguj: #boldupyonowoczesna, to raz.

Dwa - nie odróżniasz poparcia dla formacji od poparcia dla prezydentów wywodzących się z formacji. Nie odróżniasz wyborów parlamentarnych od samorządowych/prezydenckich. Trzy - zawiedzenie się na kimś nijak nie wyklucza głosowania/popierania na tego kogoś. Mógł np. głosować na mniejsze zło.

"Jestem 8 lat z dziewczyną, zawiodłem się, bo robi #!$%@? kanapki, ale nie ma nikogo lepszego na horyzoncie, więc wciąż z nią jestem. Jak się
Dwa - nie odróżniasz poparcia dla formacji od poparcia dla prezydentów wywodzących się z formacji.


@Dutch: Petru popiera w dwóch przypadkach PO, ma ten sam program co Tusk, chciał być w rządzie Tuska, był nieoficjalnym doradcą Tuska, a w końcu - PO wydało grube miliony na jego promocję. Człowiek ten zakłada partię po porażce PO i 6 m-cy przed wyborami, a ty mi zarzucasz #!$%@? wnioskowanie?

Proszę, udowodnij mi, że ten
@Dutch: "Mam #!$%@?ą laskę, z którą się męczę, non stop kłamie, zdradza i robi #!$%@? kanapki. Na horyzoncie pojawia się pare innych lasek. Zostaję ze swoją bo twierdze, że jest najlepsza i mówię wszystkim w okół, że jest zajebista. Po jakimś czasie stwierdzam, że jestem już gotowy, aby dosięgnąć ustami własnego penisa. Rzucam ją, krzyczę że się na niej zawiodłem i mówię wszystkim, że to ja jestem najlepszy i robię najlepsze
@zgnily: Co do popierania Komorowskiego, to ten zarzut za każdym razem mnie smuci, bo widać, że wysuwający sprowadza go do "poparł PO, kropka" bez rozpatrywania możliwych uzasadnień. Taka tendencja upraszczania wszystkiego do demagogicznego minimum i binarnego spojrzenia na świat mi się bardzo nie podoba, bo o ile brzmi to łatwo i pociągająco, to w rzeczywistości kłamliwe i szkodliwe, bo świata nie da sie dobrze opisać uciekając się do frazesów i niedopuszczać
@tasiu84: Tak się składa, że znam Łódź i wiem jak wyglądają ulicę po przejściu 5 kroków dalej od tych inwestycji, wiem jak bzdurne są to inwestycje i jak kosztowne. Ba, czytałem nawet budżet i wieloletnią prognozę finansową, i wiem, że wiążemy koniec z końcem tylko dlatego, że sprzedajemy po kosztach takie właśnie inwestycje z czasów PRL. Wiem również, że przez następne dekady nic nowego nie wybudujemy, na nic nas nie będzie
@goodgoy: @Dutch: witam bankowych trolli nowoczesnej ciesze sie ze was widze bo myslalem ze juz was tu nie bedzie a to bylaby szkoda bo im wiecej glosow zdobedzie wasz pracodawca czyli nowoczesna tym wieksza szansa ze Pan Antoni bedzie najlepszym Ministrem Obrony Narodowej w historii Polski
W 2014 nie było na kogo głosować w Łodzi. Poza Zdanowską (która swoją drogą jest tragiczna i wszystko buduje na kredyt) startowała Kopcińska wymyślona na szybko przez PiS, lizus Trela, Godson i Wojciechowska z KNP, która jest bardzo spoko ale zupełnie bez szans. Nie było kogo popierać.
@kuban99:

witam bankowych trolli nowoczesnej ciesze sie ze was widze bo myslalem ze juz was tu nie bedzie a to bylaby szkoda bo im wiecej glosow zdobedzie wasz pracodawca czyli nowoczesna tym wieksza szansa ze Pan Antoni bedzie najlepszym Ministrem Obrony Narodowej w historii Polski

Ale nie podniecaj się tak, bo przebijesz biurko prąciem.
@zgnily:

Petru popiera w dwóch przypadkach PO

Tłumaczyłem Ci wyżej, na czym polega Twoje uproszczenie.

ma ten sam program co Tusk

Czo? Ten sam program co Tusk teraz, czy Tusk w 2005?

Bo program z 2005 był bardzo dobry, super, że Rychu skopiował z niego liberalne pomysły.

chciał być w rządzie Tuska, był nieoficjalnym doradcą Tuska

Skąd te rewelacje? Niezależna peel? Ja znam wersję, że proponowano mu posadę w rządzie, którą
Tłumaczyłem Ci wyżej, na czym polega Twoje uproszczenie.


@Dutch: A ja tobie tłumaczyłem, że te tłumaczenia są równie wiarygodne, jak ataki Petru na PO i jego program... skopiowany od PO

Czo? Ten sam program co Tusk teraz, czy Tusk w 2005?


Czyli potwierdzasz.
(przypominam: Tusk w 2005 i 2007 obiecywał to samo, robił to mówiąc tak samo i robiąc to samo - przypominam reklamę z tamtego okresu https://youtu.be/rRNtnwLx494 )

Skąd te