Wpis z mikrobloga

Kupiłem dziś nowy telewizor, zacząłem triala na #netflix i szczerze mówiąc to cudów nie ma, seriali wielu których szukam nie ma, z filmów tez jakoś superduża biblioteka nie jest. Do tego szkoda że nadal pl napisów nie ma, i opcji ładowania własnych nie ma. Jakaś alternatywa netflixa jest w ogóle? Czy chromecast / pc podpiety pod tv ?
  • 12
@bbackbone: to kablówka ;)
Nie ma jednego, legalnego źródła do wszystkiego. Tak jak w jednym pakiecie telewizyjnym nie znajdziesz wszystkich lig świata w piłce nożnej i albo wybierasz te najbardziej interesujące, albo kupujesz kilka pakietów, tak samo tutaj. Nie ma wspaniałej strony ze wszystkimi serialami :(
@DarkAlchemy: lipa, a tak ludzie chwalili że netflix taki kombajn, tak dużo wszystkiego. Owszem, dexter czy breaking bad są, ale takie band of brothers od czasu do czasu lubie odswiezyc i juz jest problem. To samo z filmami, niby sporo filmow jest, ale jak szukam czegos konkretnego to nie ma.
@bbackbone: akurat BoB jest HBO, więc im kompletnie nie w smak sprzedawać swoje seriale innym dystrybutorom. Ale rozumiem frustrację, Netflix jest reklamowany tutaj jak Mesjasz Narodów, a to po prostu kolejna stacja z ograniczoną biblioteką i ma braki. Mnie akurat odpowiada, ale nie dziwie się ludziom jak piszą, że im się nie podoba. Ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że "Netflix żre guwno" bo swoją porządną bibliotekę i własne produkcje ma
a tak ludzie chwalili że netflix taki kombajn, tak dużo wszystkiego.


@bbackbone: chwalili, ale ci, którzy znali serwis jedynie z nazwy :D
BTW wersja w uk to obecnie kicha w porównaniu z fińską, niemiecką lub ew. usa. Kilka większych hitów przehandlowane za 2/3 tytułów.

Nie, żeby w ogóle netflix był superzajebistym torrent killerem ;)