Wpis z mikrobloga

@Lipathor:
Patch/mod mnie poratuje, poratuje mnie też samo rozwiązanie problemu bez wygrywania patchow, mogę grać w na rozdzielczości 800x600 (wiem, oczy krwawio) ale to Diablo 2 i nostalgia motzno
  • Odpowiedz
  • 0
@mafias:
Do 1.3c i starszych sa latki jakies do 1.3d juz ciezko, gram tylko na singlu, na 640x480 monitor sie nie wylaczaci mozna grac. Jak ktos ma pomysl jak pminac to bez latki, bym mogl grac chociaz ma 800x600 to pisac
  • Odpowiedz
@mafias: @Arteveld:
Tzn że, cała łatka 1.13 dotyczy tylko usprawnień do multi?
Nie zależy mi na multi, chcę spokojnie pograć w singla i nic więcej, oczywiście z dodatkiem LoD
Czyli generalnie co? Zejść do 1.12, pobrać Multiresa i mieć święty spokój? No i opcjonalnie plugY
  • Odpowiedz
@kubica666: Lista zmian z 1.13. Dla SP bym się nawet nie zastanawiał, MultiRes wymaga 1.12 i tak. Ja grałem z LoD, MultiRes i PlugY z kumplem przez Hamachi, działalo to pięknie, tylko tam z alt-tab miałem problem, bo nie szło od razu do gry wrócić, więc w walkach alt tab potrafił wkurzyć. Przeszliśmy całe, zamuliliśmy gdzieś później na farmieniu run, ale gra działała świetnie.
  • Odpowiedz
@kubica666: Spoko, ja gram w borderless windowed z GameCompanionem z dodanym game.exe do AutoFFMode a grę odpalam przez plugy z parametrem "-w", wtedy nie mam problemów z alt tabami. Miłego!;)
  • Odpowiedz