Wpis z mikrobloga

@pesia: a daj spokój :) bardzo chciałbym przeczytać jeszcze raz wszystkie, ale #studbaza mocno - czasu brakuje żeby zabrać się za coś poważniejszego, czego przeczytanie odkładam od wielu lat, a co dopiero Pana Samochodzika :)
  • Odpowiedz
@pesia: chyba pomyliłaś nazwiska, bo jestem fanem Niziurskiego (tego od Trylogii Odrzywolskiej, Sposobu na Alcybiadesa i Księgi urwisów) i jestem pewny że nie napisał nic o Panu Samochodziku :) w każdym razie - w moim sercu tylko książki od Nienackiego, żadnych innych nawet nie próbowałem czytać bo się boję
  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: o kurde. serio, kiedys wydawalo mi sie, ze czytalam kontynuacje ksiazek o panu samodziku jego autorstwa. wtedy pan sachodzik mial roylls royca amfibie i miał doga niebieskiego.

moje zycie wlasnie stracilo sens

serio, czy mi sie to kiedys przysnilo?

kojarze z okladki, ze ksiazke napisal przyjaciel Nienackiego i wydaje mi sie, ze nazywal sie tez na litre N, tak sobie zapamietalam. wszystko wlasnie taci sens...
  • Odpowiedz
@Enzo_Molinari: wlasnie patrzylam na wiki i nic mi to nie mowi ;p moze przez Sposob na Alcybiadesa mi sie kojarzy tak bardzo i po prostu cos mi sie zmieszalo:) az chyba sie przejde do biblioteki do ktorej chodzilam w podstawowce.

aa przeciez oni juz maja katalog internetowy :D sprawdzam. akurat jak chce sprawdzic to trwa konsweracja systemu xDDDD pozdrawiam, korzystam ze stronki raz na rok i trafiam akurat na prace
  • Odpowiedz