Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim po długiej przerwie. Na wstępie chciałbym trochę wytłumaczyć się z mojej nieobecności. Otóż w ciągu tych niemalże dwóch miesięcy przybyło mi wiele obowiązków, m. in. szkoła (klasa maturalna) czy też prawo jazdy. Nieustannie muszę także zajmować się pewnymi zleceniami. Wszystko to znacząco spowalnia prace nad aplikacją i tak na prawdę jedynie w weekendy jestem w stanie coś robić. Myślę, że zrozumiecie tą sytuację i dacie mi jeszcze trochę kredytu zaufania. :)

Teraz do rzeczy, co udało mi się zrobić przez ten czas?
- logowanie
- mikroblog/gorące dyskusje
- mój wykop
- wstępna obsługa wpisów (wyświetlanie, dodawanie)
- prawie pełna obsługa wszystkich linków z mediami (na ten moment aplikacja jest w stanie odtwarzać filmiki z YT, LiveLeak, Streamable, Gfycat czy też Vine i oczywiście wyświetlać różnego rodzaju obrazki; w planach także vimeo)

W sumie to wszystko z ważniejszych rzeczy. Mnóstwo było też usprawnień/poprawek, o których jednak nie ma potrzeby pisać. Niewiele się tego zebrało, lecz myślę, że uda mi się w najbliższym czasie trochę podgonić prace.

Co do planów to mocno zastanawiam się nad zmianą nawigacji w aplikacji. Na razie wszystko rozwiązane jest za pomocą Hamburger Menu. Jednak lepszym wyjściem wydaje się być stworzenie takiego "slidera", coś w podobie jak jest w Tylko Mirko tylko u nas byłyby to zakładki: Znaleziska; Wpisy; Mój Wykop; Prywatne Wiadomości. Napiszcie proszę, co według was będzie lepsze?

Wołam @laress, @dancap, @Arthuro, którzy oczekiwali wczoraj jakiś informacji. :)
#wykop10
konradkal - Cześć wszystkim po długiej przerwie. Na wstępie chciałbym trochę wytłumac...

źródło: comment_G5D9MlSK2HXozCxE1B333AnQWz9qPyf7.jpg

Pobierz
  • 3
@konradkal: Z mojej strony to hamburger menu byłby ok ale może to kwestia przyzwyczajenia ;)

Tak jak teraz to widzisz to jest szansa na ten rok czy raczej szykować sie na początek przyszłego?
@konradkal: Lepiej żeby apka wyszła później, ale dopracowana, niż szybko i potem ją ciągle łatać.


Co do typu nawigacji, oba są dobre, ale slider jest imo dużo szybszy i wygodniejszy. Bardziej bym stawiał na ten typ :)