Wpis z mikrobloga

  • 0
@M4ks:
@Czotojamam: była poza okiem 2-3 minuty. Zmoczyłem ją w wodzie i udało się założyć ale jak wrócę do domu to ją wyrzucam, i tak za tydzień się kończą. Poza tym jednodniówki wychodzą chyba drożej sporo. Czy nie?
  • Odpowiedz
@leworwel: ja używałem wody mineralnej niegazowanej w awaryjnych sytuacjach jak płynu nie miałem. Mi tam nic się nie działo nawet jak pomarszczoną/suchą w wodzie letniej próbowałem odratować. Ale nie mam wrażliwych oczu. Da się ale to tylko jesteś w patowej sytuacji (ja np musiałem prowadzić samochód 300km wada -5 więc musiałem coś wykombinować). Zmień na dzienne jak pisał @M4ks - mi podeszły bardzo Zeiss.
  • Odpowiedz
@przem81: no ja właśnie teraz też przyjechałem samochodem i jedynie samochodem mogę wrócić więc musiałem to jakoś odratować. Ale dzienne wychodzą chyba sporo drożej niż miesięczne?
  • Odpowiedz
była poza okiem 2-3 minuty. Zmoczyłem ją w wodzie i udało się założyć ale jak wrócę do domu to ją wyrzucam, i tak za tydzień się kończą.


@leworwel: tu nie chodzi o zamoczenie tylko o bakterie. Jak zostana jakieś na wewnętrznej stronie to masz gwarantowana infekcje. Może się uda, może nie.
Czy dzienne wychodzą drożej? Zależy, można sporo przycebulić - ja nie noszę codziennie, więc dla mnie to nawet lepiej,
  • Odpowiedz