Wpis z mikrobloga

Mirki, już mnie szlag trafia. Jakaś nierozgarnięta #rozowypasek co rusz otwiera konta w różnych serwisach na mój prywatny adres e-mail (tak się składa, że ma tak samo na nazwisko, a pierwsza litera jej imienia to "A" - tak jak u mnie. Więc podaje wszędzie "anazwisko@gmail.com".) Mój względnie spokojny adres e-mail do oficjalnej korespondencji zamienił się w feed jakichś gównianych newsletterów z kosmetykami i innym badziewiem.

Niedawno zablokowałem (telefonicznie, bo inaczej się nie dało) newsletter w jednej z sieci drogerii, ale wczoraj przeszła samą siebie - założyła konto w mBanku, oczywiście podając mój adres mailowy.

Zgłosiłem sprawę do banku, ale się więcej nie odezwali. Jeśli bankierzy jej nie nauczą rozumu, to sam nie wiem co z nią zrobić. Pisałem już jej sms-y ze Skype (bo nie mam zamiaru ujawniać własnego nr telefonu), proponowałem kontakt (przez tego maila) i wyjaśnienie sprawy ale brak odzewu. Czo robicz? Znam już nawet jej numer PESEL xD
#logikarozowychpaskow
.
.
.
tl;dr:

Pobierz Endrius - Mirki, już mnie szlag trafia. Jakaś nierozgarnięta #rozowypasek co rusz otw...
źródło: comment_zAQ4fVsT2vyfxSPhZQPSQULktrvl8a2B.jpg
  • 11