Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy uratowałem dziewczyne przed gwałtem niestety gnojki uciekli, odwiozłem ją do szpitala bo była czymś otumaniona, poinformowałem jej rodzine i jedynie zostawiłem jej mój nr tel. jakby chciała się odezwać. Wczoraj jakoś nie zdawałem sobie sprawy co ja zrobiłem ale dzisiaj powoli do mnie to dochodzi.
#oswiadczenie #dobryuczynek
  • 114
  • Odpowiedz
@Defender: @lesniok: @besiaczek: Długo ze sobą pisaliśmy i wydaje mi się że dziewczyna nie jest głupia, wydaje się naprawde bardzo fajna. Jutro prawdopodobnie się z nią spotkam bo stwierdziliśmy że lepiej jak zgłosimy tą sprawe jak najszybciej na policje żeby jakaś inna dziewczyna nie została skrzywdzona.
  • Odpowiedz
@Nikic21: Ale tak serio bardzo dobrze zrobiłeś, na przyszłość nie pakuj się w dwóch kolesi gałęzią bo może skończyć się to źle. Kup pałkę teleskopowa lub gaz pieprzowy. Piszę poważnie, na szczęście że nie mieli broni białej. Chodzi też o twoje życie, jak by cie zagdziali to dopiero nad ranem by cie ktoś znalazł.
  • Odpowiedz
@Nikic21: Ja na krzyk kobiet jestem wyczulony, więc parę razy zdarzyło mi się na szybko ubierać i cisnąć w stronę krzyków. Czasem z nożem. Jak dotychczas obyło się bez interwencji, ale uważam, że powinno się reagować na wołanie o pomoc, szczególnie w nocy.

Doszło do tego, że była w pewnym momencie zaczęła nazywać mnie "babcią", bo jak usłyszałem w nocy krzyk, to z automatu głowa przez okno i sprawdzanie, czy to
  • Odpowiedz
@Nikic21: Piszesz, że była otumaniona, pewnie jakimiś srogimi pigułami i najśmieszniejsze (kek) jest to, że wg polskiego prawa gdyby oni ją tam jednak poobracali, to nie byłoby to zgwałcenie jeśli sama te substancje, z rozeznaniem zażyła.
  • Odpowiedz
Wołam @Gent: @ace7: @mar3g: @nod37: @Pirooz: @kttttttttf: @rozowy_dzban: @NH35: Wczoraj się spotkaliśmy, pogadaliśmy i z tego co mi opowiedziała to była w klubie z koleżanką ale później ją gdzieś zgubiła, wypiła kilka drinków i gdy tamta nie odpowiadała na smsy postanowiła sama pójść do domu, a później już nie pamięta co się działo. Jak dla mnie bardzo głupio postąpiła i o mało by za
  • Odpowiedz