Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy uratowałem dziewczyne przed gwałtem niestety gnojki uciekli, odwiozłem ją do szpitala bo była czymś otumaniona, poinformowałem jej rodzine i jedynie zostawiłem jej mój nr tel. jakby chciała się odezwać. Wczoraj jakoś nie zdawałem sobie sprawy co ja zrobiłem ale dzisiaj powoli do mnie to dochodzi.
#oswiadczenie #dobryuczynek
  • 114
  • Odpowiedz
Właśnie do mnie zadzwoniła i mi podziękowała, oczywiście chyba nic nie pamięta, nie dopytywałem bo tylko przez chwile rozmawialiśmy, ale zapytała czy chciałbym się spotkać bo woli mi podziękować osobiście.


@Nikic21: o kurcze, daj znać jak się dalej historia rozwinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
(...) i jedynie zostawiłem jej mój nr tel. jakby chciała się odezwać.


@Nikic21: Jak miło. Teraz szykuj się na kilka straconych godzin spędzanych tak ze trzy, cztery razy na komisariacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BratProgramisty:

@Antol: tylko kupuj żel, nie mgiełkę.


Dlaczego źle życzycie człowiekowi. Żelki są mniej skuteczne - trudniej trafić. W dodatku jeśli ma to użyć dziewczyna pod wpływam stresu, to żel kategorycznie odradzam. Stożek mgły, a firma to FOX Labs.
  • Odpowiedz
@Nikic21: No kurde, mogę tylko powiedzieć, że szacunek. Jak zacząłem to czytać, to bałem się czy to nie będzie jakaś #!$%@? pasta czy inne heheszki, ale na szczęście nie.

  • Odpowiedz