Wpis z mikrobloga

Wczoraj w nocy uratowałem dziewczyne przed gwałtem niestety gnojki uciekli, odwiozłem ją do szpitala bo była czymś otumaniona, poinformowałem jej rodzine i jedynie zostawiłem jej mój nr tel. jakby chciała się odezwać. Wczoraj jakoś nie zdawałem sobie sprawy co ja zrobiłem ale dzisiaj powoli do mnie to dochodzi.
#oswiadczenie #dobryuczynek
  • 114
  • Odpowiedz
@mamnatopapiery: Jej rodzice przyjechali prawie zaraz po tym jak do nich zadzwoniłem, jej ojciec mi podziękował, a ja zaraz po tym pojechałem do domu, to działo się jakoś tak szybko że dopiero teraz do mnie to powoli dociera
  • Odpowiedz
@Nikic21: Mirko ryje beret, bo czytając wstęp myślałem, że to będzie jakaś pasta albo dowcip w stylu :
-Uratowałem w nocy dziewczynę przed gwałtem.
- Jak ?
- Przestałem ją gonić.

Ale dobrze zrobiłeś!!! Jednak może więcej szczegółów?Co to za dziewczyna w jakich okolicznosciach uratowales itp?
  • Odpowiedz
@Nikic21: 1. Otumań ukradkiem dziewczynę, tak żeby nie wiedziała że to Ty
2. Zawieź do szpitala
3. Dziewczyna nic nie pamięta
4. Powiedz wszystkim że ktoś ją próbował gwałcić
5. Zostaw swój numer telefonu
6. Dziewczyna oddzwania, umawia się na spotkanie, planujecie wspólne
  • Odpowiedz
@maxwol: Jechałem po znajomych aby ich odebrać z imprezy ale nie wiedziałem gdzie dokładnie są wiec zaparkowałem auto na poboczy naprzeciw tego boiska i chciałem zadzwonić ale zauważyłem że jakiś 2 kolesi jakąś lezącą osobe szarpie no i tak podchodziłem żeby sprawdzic o co chodzi ale jak byłem już blizej zauważyłem że jest to kobieta i probowali pewnie ja rozebrac pod wplywem impulsu podbieglem i kopnelem tego jednego i zaczałem
  • Odpowiedz