Wpis z mikrobloga

@krl_krl: Duże znaczenie ma muzyka jaka Cie otacza (polecam uplifty, chillouty, psychille) rozłożyć sie wygodnie (polecam miękkie pufy na podłodze :D), spojrzeć w sufit i dać sie ponieść! Duzo bajeru dodaja swieczki w pokoju. Tańczące cienie na suficie robią taki teatr jakiego czlowiek nie widzial i wzmacniają efekt postrzegania kolorów :D
Najlepsze "podróże" są wieczorami gdy jedynym źródłem światła są owe świeczki. Klimat niepowtarzalny! Polecm!
@czarodziej_rynku: Czy tobie konkretnie poryje banię to nie umiem stwierdzić ;) Ale ogólnie nie ryje i ogólnie jest to ciekawe doświadczenie. Jeśli chcesz spróbować, to zacznij od czytania wszystkiego co znajdziesz na ten temat, i dokształcania się w tym jak to działa, jakie są niebezpieczeństwa i jak się przygotować. Gdy już będziesz to wiedzieć, to będziesz też wiedzieć na ile może ci poryć banię, a na ile nie :)
@kubako: filmik spokojnie moge obejrzeć przez przeglądarkę w telefonie (widoocznie jeszcze mam go w cachu), nie moge niestety odpalic go nawet na fullscreenie, nie mowiac o tym zrby przesłać go gdzieś dalej.

@krl_krl: nazwa filmu to jedno , to co przeżyłam po lsd i to co jest w filmie to drugie