Wpis z mikrobloga

@pogop: A może było tak, podjechał a inne auta tak stały, zaparkował jak inni, inni odjechali przyjechali następni, zaparkowali normalnie i teraz wyszedł na #!$%@?, wiem że naciągana teoria ale czasem warto rozważyć ;P
  • Odpowiedz
@pogop: ale nie pomyslales ze byc moze zaparkowal miedzy dwoma samochodami ktore byly zle zaparkowane ? Ty jak widzisz miejsce na parkingu to patrzysz na kreski ? Ludzie czepiacie sie na sile pierdół
  • Odpowiedz
@Mald: jeżeli każdy by wiedział, z czym się to wiąże i co za to grozi (najleiej bardzo wysoki mandat), wówczas takich sytuacji by nie było. Ja czasami dwa razy poprawiam, żeby zaparkować grzecznie - inni też mogą i powinni.
  • Odpowiedz
@pogop: A ja myślę, że wcześniej były tam źle zaparkowane auta, z całkiem sporym miejsce pomiędzy i ktoś się wpasował. Tak zwana zasada domniemania niewinności.
  • Odpowiedz
zasada domniemania niewinności.


@fvck: która nie powinna działać, albo stajesz grzecznie, albo w ogóle, ja jak mam tak zaparkować, to wymieram inne miejsce
  • Odpowiedz
albo stajesz grzecznie, albo w ogóle,


@pogop: O rany, różne rzeczy w życiu się zdarzają. Może ktoś miał sraczkę i nie miał czasu szukać innego miejsca. Nie życzę ci biegunki, ale powodzenia kiedy będziesz musiał szybko zaparkować, a nie będziesz miał gdzie.
  • Odpowiedz
Przecież widać że jakby zaparkował tą landarą normalnie to by się przejechać nie dało...


@maxprojekt: dałoby się:

Policzyłem, że tak na oko, na tym miejscu parkingowym jest na długość położonych około 33 kostek brukowych. Mają one standardową szerokość 165 mm. Po przemnożeniu, bez dodawania kilku milimetrów na szpary pomiędzy nimi wychodzi, że miejsce parkingowe ma jakieś 5445 mm. Za Wikipedią Nissan Navara III ma w najdłuższej wersji długość 5573 mm (to
  • Odpowiedz
Nie życzę ci biegunki, ale powodzenia kiedy będziesz musiał szybko zaparkować, a nie będziesz miał gdzie.


@fvck: dlatego uważam, że potrzeba nam systemowego działania. Zawsze jest osoba, która jak #!$%@? parkuje pierwsza, trzeba solidnych kar dla takich osób, by ich do tego zniechęcić.
  • Odpowiedz
No pourywać lusterka i porysować drzwi może się nauczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maxprojekt: nie nauczy się, a ty dostaniesz mandat za zniszczenie mienia i jeszcze ci typ sprawę wytoczy i będziesz musiał zapłacić za to XD
  • Odpowiedz