Wpis z mikrobloga

#polityka #truestory #pis #bekazpo #wybory #wyboryparlamentarne2015

1)nagrać po cichu Macierewicza
2)trąbić w mediach że to oszołom i jak to on będzie ministrem obrony narodowej?
3)pis ogłasza że ministrem obrony narodowej będzie najprawdopodobniej Gowin
4)po w mediach pis przepełniony pychą już ogłaszają stanowiska
5) profit ( ͡° ͜ʖ ͡°) głosy w wyborach (takiego wała)

ludzie czy Wy tego nie widzicie oni myślą że my nie mamy mózgów!

IDIOCI zdziwią się 25 października ! pulsujcie pokarzcie jak Nas jest wielu.

P.s Widzowie TVN-u i czytelnicy Gazety Wyborczej i Newsweeka proszę iść do kuchni podlać kwiatki.
  • 6
@miki4ever: gowin nie bedzie ministrem w MON. To byłtaktyczny zabieg pisu by przedstawic Gowina jako Kandydata (a nie pewniaka) by zamknąc mordy kundlom z PO bo gowin wywodzi sie z PO. Sprytne.
100% ze gowin nie bedzie ministrem w MON,
@Juve6661: Ty słyszałeś co antek mówi na tym filmiku,przecież on jest jebniety jak większość polityków PiS-u ale żeby nie wyszło ze popieram PO to jeszcze gorsze szczury,niestety od dłuższego czasu nie ma na kogo głosować nie ma ani jednej wyrazistej partii na którą mógłbym odac głos
@einweg: słyszałem ... to jasne że on bardziej szkodzi niż działa na korzyść ... wiesz zaintrygowało mnie to że
primo: to było spotkanie z jakimś ludem w salce i tam go nagrali jakość nagrania też marna co świadczy o partyzantce i amatorce i zaplanowanej z ukrycia akcji.

due: fajnie media podwchyciły to że mówił że Tusk jest agentem STASI ... a Macierewicz tego nie powiedział on przeczytał to pytanie od kogoś
@Juve6661: PiS traci bardzo wiele przez takich ludzi ja osobiście głosował bym na ta partie to przez te parę osób nie mogę tego zrobić program PiS-u jak dla mnie na plus dociera do moich poglądów powinni usunąć osoby które straciły wiarygodność