Wpis z mikrobloga

Polecicie jakiś dobry tablet do 1200zł? Najważniejsze ekran i bateria, 3G/LTE mile widziane. Koniecznie Android, najlepiej jakby miał 10". Chciałem wziąć Yogę 2, potem wyszła Yoga 3, która ma słabszą rozdzielczość i bebechy... wróciłem do pomysłu z Yogą 2, ale jednak to nie jest najnowsze urządznie... można zgłupieć.
#android #tablet
  • 5
@Jurigag: to ma być tablet stricte do zabawy: internet, filmik na YT, jakaś prosta gierka. Do tego będzie obsługiwany przez osobę starszą. Wydaje mi sie, że Androidowy interfejs jest jednak łatwiejszy i mniej wymagający.
@pavel_: Sprawdź Galaxy Tab S (1 generacja). Ma 10.5 cala, kupisz go za takie pieniądze. Ja mam wersję bez 3G/LTE - samo wifi, działa bez zarzutu. Dobry ekran AMOLED, trzyma na baterii całkiem rozsądnie i mimo swojego rozmiaru, jest całkiem lekki i bardzo cienki. Głośniczki wbudowane grają przyzwoicie. Używam intensywnie go i nie ma problemu z wieszaniem się androida czy coś w tym guście.
@Tizukk: dzięki wielkie za propozycje. Przyjrzę się temu Lenovo, natomiast ten Samsung w tej cenie to jakaś kpina: ekran o rozdzielczości 1024x768 :O co ten Samsung