Wpis z mikrobloga

wy myślicie, że ten komentarz miał służyć zakomentowaniu kodu


@noekid: Nie wiem jaki był zamysł umieszczania tego (jeżeli - na co zwróciłeś uwagę wcześniej - był on umieszczony umyślnie), ale ten fragment wygląda na niepasujący do reszty.

  • Odpowiedz
ale ten fragment wygląda na niepasujący do koncepcji reszty.


@Sleqqus: w spoilerze pierwszej wiadomości napisałem skąd to się prawdopodobnie wzięło ;)

Nie ma co drążyć temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sleqqus: tematu*

lubię czasem się poczepiać ;)

@Cronox: ja piszę z przeglądarki na chromium i nie mam tego efektu. wątpię, że to efekt chrome i że ujawnił się akurat teraz - prędzej spodziewałbym się, że
  • Odpowiedz
ja bym powiedzial, ze ktos kto nie zna wzorców moze być nazwany kimś wykraczającym poza schematy :) macie kolizję warunków ;)


@konradk:
Nooo, panie Chopin. Nie ukończył pan żadnej uczelni muzycznej, brak certyfikatów, więc nie nadaje się pan na kompozytora.
  • Odpowiedz
  • 12
@wykop: o kurde 5-15 koła miesięcznie to nic ale współtworzyć najlepszy na świecie portal ze śmiesznymi obrazkami, dostawać rogale na śniadanie i przybijać Michauowi piątkę codziennie rano to jak wygrać życie, szkoda że nie jestem programistą. ..
  • Odpowiedz
tematu


@noekid: Często przed wysłaniem zmieniam to co napisałem i wysyłam przed przeczytaniem i sprawdzeniem całego zdania (nie zdążyłem poprawić). Coś jak testowanie na produkcji :D
  • Odpowiedz
@noekid: No właśnie też siedzę na chromium i mam taki właśnie efekt.
Nie updatowałem ani chromium ani os'a, nie mam żadnych dodatków do przeglądarki a ten efekt mam od 2 dni więc to na pewno nie jest wina przeglądarki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: jestem z Poznania. Znam tylko JavaScripta, HTMLa i CSS. Chętnie nauczę się wincyj.
Chętnie zostałbym modkiem, ale niestety studbaza here, więc tylko na część etatu. Jest taka opcja? Czy tylko full serwis? Ile dajecie za modkowanie?

  • Odpowiedz
Pytanie nr 2. Ile zarabia moderator?


@urs6: skoro programiści wykopu nie zarabiają w gotówce (a jedynie wymienione przez OPa benefity), to zgadnij, ile zarabiają moderatorzy.
  • Odpowiedz