Wpis z mikrobloga

@wykop: Spoko oferta, ale zmieniłem prace i teraz jestem u typków którzy podwiesili Wam reklamę w belce :> może gdybyście się wcześniej ogarnęli :)

A wszyscy, którzy php hurr durr #!$%@? dupa cicho, bo:
a) php obecnie stoi z rozwiązaniami i sceną jako ludzie dużo lepiej niż taki python/ruby ( trendują naprawde dobre rozwiązania i metodologie, DDD obecnie zdobywa bardzo dużo zwolenników np )
b) model obiektowy zawiera całkiem sporo tych
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: w ogloszeniu jest brutto.

Pomijam juz jakosc zycia w cywilizowanym miejscu w porownaniu do takiego Poznania czy innej Warszawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby mi ktos przystawil pistolet do glowy i kazal zyc w Polsce, to w ostatecznosci wybralbym chyba Wroclaw, ale na szczescie taki dramat mnie w zyciu nie czeka.
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: no ja mieszkalem i pracowalem dla Niemca w Monachium swego czasu (w pewnym sensie ta firma aktualnie sie reklamuje na Wykopie intensywnie), miasto bogate, czyste, zorganizowane, super komunikacja * miejska, sciezki rowerowe, zajebiste drogi praktycznie bez korkow.

I mimo, że na Wykopie panuje przeświadczenie, że Reich to drugi kalifat, nie było tam dzielnicy nawet w połowie tak gównianej jak szczecińskie Niebuszewo czy poznańskie Jeżyce (
  • Odpowiedz
@jwrsk: Jeżyce gówniane? A to ciekawe. Mieszkałem na Jeżycach i na Wildzie i tak naprawdę ta gówniana dzielnica to wydają mi się Zawady - głównie przez tzw. architekturę, dojazd.

W Poznaniu jest spoko (tylko niech wreszcie skończą te rondo Kaponiera) nawet jak na poziom zachodnioeuropejski.Tutaj mimo legendy zakorkowanego miasta jeździ się w miarę (nie to co w latach 90tych), komunikacja działa.
  • Odpowiedz