Wpis z mikrobloga

#aliexpress #wbk

Mirki pomocy chce zaplacic karta wirtualna visa z wbk na aliexpress
wybieram karte visa (podaje nr) i dostaje komunikat

The card number you have entered is invalid.

W ogole moze ktos mi powiedziec jak mam podac nr karty to podaje ile cyfr?
Mam wydrukowanego pdf`a i tam:
10cyforwy nr karty (na odwrocie)
4cyfry koncowe (na froncie karty)
  • 13
@WebnetMobile: Mirku drogi prosze powiedz moze wiesz, mam tak jak pisalem wydrukowanego pdfa obraz tylnej czesci karty i tam podane 10 cyfr
na przedniej czesci puste okienka i w ostatnim 4cyfry
miales przyjemnosc placic karta z wbk?
@mamFAJNYnick: problem polega na tym ze chce z tej karty odzyskac kase, kiedys wyrobilem nigdy nie uzylem a kod cvv2 ktory dostalem smsem przepadl, mam pewien trop i wydaje mi sie ze to
@mamFAJNYnick: tak ale mam problem z nr karty ktory takze bede musial podac, po zalogowaniu sie w systemie wbk mam pelen nr karty
26cyfr z czego 10 ostatnich pokrywa sie z tymi z pdf (obraz odwrotnej strony karty) niestety moje kombinacje wybrania 16 cyfr koncza sie zawsze bledem
@mamFAJNYnick: w wbk mam tylko wirtualna, nr karty mam pelen 24 cyfry dostepny po zalogowaniu, przy zamowieniu z ali wpisuje 16 cyfr (tyle sie miesci) tak jak pisal kolega wyzej, wpisywalem pierwszych 16 ostatnich 16 i ciagle komunikat ze zly nr karty

edit: sprawdzilem i karta ma status ze aktywna
26cyfr z czego 10 ostatnich pokrywa sie z tymi z pdf (obraz odwrotnej strony karty) niestety moje kombinacje wybrania 16 cyfr koncza sie zawsze bledem


@RidgeForrester: 26 cyfr mają numery kont bankowych, więc te 26 cyfr to zapewne numer rachunku bankowego powiązanego z kartą, na który przelewa się pieniądze, żeby doładować kartę.

Nie ma to nic wspólnego z numerem karty. Ten powinien mieć 16 cyfr.