Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #korwin #nowoczesna

Jeszcze do niedawna chciałem głosować na Korwina, ale tak spamujecie tą Nowoczesną, że wszedłem na ich stronkę, poczytałem o ich postulatach i zdecydowałem że na nich zagłosuję. W końcu jakaś wolnościowa partia, w której nie ma oszołomów, tylko poważni ludzie, sprawdziłem kto u mnie w mieście jest na liście - sami ciekawi ludzie, którzy coś w życiu osiągneli, żadnych dziadków z wąsem i pryszczatych kucy. I bardzo śmieszy mnie jak oczernianie tej partii odbija się czkawką wykopowym korwinistom, jeszcze do niedawna raczej przyklaskiwano tym oszczerstwom, od kilku dni jednak coraz więcej ludzi zauważa jak perfidnie próbuje się manipulować wykopem. Wiecie, tutaj w sumie siedzą inteligentni ludzie, a kuce myślą że jak będą powtarzać w kółko to co im przemek kazał na wewnętrznym forum KORWiN to wszystkich przekonają że Petru jest oszustem :D Przecież to śmierdzi goebbelsem na kilometr... #polityka
  • 20
@Maonne: wiesz, powiem ci że ja też na niego zawsze głosowałem z braku alternatywy, ale koniec tego. zrozumiałem, że ten człowiek wcale nie chce wejść do sejmu, dobrze mu się wiedzie tak jak teraz, sprzedaje sobie napoje energetyczne, ma grono wyznawców, gdyby został posłem musiałby zacząć coś robić, a wiadomo że ten człowiek jest teoretykiem i nie ma pojęcia o stanowieniu prawa. korwin w sejmie to byłby blamaż, skończyłby tak jak
@gybefan: ja to bym na Tuska zagłosował bo poglądy ma jeszcze bardziej wolnościowe niż Petru - niestety nie kandyduje. Rozważałem Kopacz bo też nie chciałem ulec Goebbelsowskim oszustom kucom którzy wciskali że to tylko obietnice a ona naprawdę mówi że obniży podatki i że chce by ludzie więcej zarabiali.

A wogóle to kuce dodatkowo mówili że Korwin głosi i promuje idee ekonomicznego libertarianizmu od 1970roku i od 25 lat inwestuje z
Tak poważni że 2 na liście z Warszawy nie wie ilu posłów liczy Sejm


@erbo: KORWiN tak wolnorynkowi i antysystemowi, że na dwójce w Szczecinie wystawiają byłego posła Samoobrony (później był w LPR, PiS, PO) który chce wydłużyć ograniczenie wykupu ziemi w Polsce przez cudzoziemców.
http://radioszczecin.pl/1,327078,klukowski-okres-przejsciowy-jeszcze-sie-nie-skon&s=1&si=1&sp=1
@erbo: KORWiN tak wolnorynkowi i antysystemowi, że na dwójce w Szczecinie wystawiają byłego posła Samoobrony (później był w LPR, PiS, PO) który chce wydłużyć ograniczenie wykupu ziemi w Polsce przez cudzoziemców.


@vxrd: najbardziej wolnorynkowy z partii które kandydują

Np KNP ma Bosaka który jest za dalszą penalizacją narkotyków.

p.s. nie odpisałeś na moje pytanie co w takim razie proponujesz