Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, czy wy nie pamiętacie pod jakimi sztandarami szła PO kilka lat temu? Profesjonalizm, liberalizm, nowe-młode twarze. Ludzie to łyknęli i tak samo łykają teraz Nowoczesną. A to są te same konotacje, ta sama sieć, do tego ludzie działający w interesie banków i korporacji. Jesteście naiwni w tym co kilkuletnim powstrzymywaniu PiSu od władzy.

#4konserwy #neuropa #nowoczesnapl #polityka
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CichyBob: akurat brak podatów wzbogaci obywateli, to wcale nie jest takie trudne w rozumieniu. Są kraje, które przy minimalnych podatach rozwijają się prężnie, a obywatelom żyje się wspaniale (patrz chociażby Singapur).
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Nie mam czasu na przeglądanie wykopaliska, wykopuję jedynie z głównej. Raz na jakiś czas przydarza się kiepski traf. Nie chcę brnąć w Twoje wykopy, bo ani nie mam na to ochoty, ani nie widzę sensu w grzebaniu plus serio szkoda mi czasu na takie coś, ale nie wierzę, że nigdy nie wykopałeś czegoś fejkowego lub zmanipulowanego. I to dalej jest wykop, gdzie robisz klik i po wszystkim. A wybory
  • Odpowiedz
@CichyBob: Przecież to UW bis albo PO bis. Ci sami ludzie. Ten sam obóz. PO jak skończyła? od partii liberalnej (społecznie i ekonomicznie) skończyła po 8 latach jako socjaldemokracja. Tu będzie identycznie tyle, że szybciej.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, czy wy nie pamiętacie pod jakimi sztandarami szła PO kilka lat temu? Profesjonalizm, liberalizm, nowe-młode twarze. Ludzie to łyknęli i tak samo łykają teraz Nowoczesną.


@Abaddon84: Masz rację. Nigdy nie należy już głosować na partię profesjonalną i liberalną z nowymi twarzami, bo PO dało dupy.
  • Odpowiedz