Wpis z mikrobloga

Z wczorajszych wrażeń po pierwszych epach.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou - dociągnąłem już ten ep, ale ogólnie syf. Jest trochę atrakcyjnych rzeczy, ale to jakiś niezrozumiały miszmasz, bzdurne, irytujące nazwy. Kolorystyka i styl to już kwestia gustu, doceniam za (powiedzmy) nietuzinkowość. Ale mnie po prostu nie interesuje, co tam się dzieje, a po zapowiedzi drugiego epa tylko utwierdziłem się w decyzji, by dropnąć. Nazwa studia od początku nie brzmiała zachęcająco.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - to z początku nie zachęcało, ale nie jest złe. Zrobiła się nie najgorsza drama. Wysokich lotów to ta seria zapewne nie będzie, taki tam przeciętniak, ale obym się mylił. Ending to zrobiony po taniości albo przez goniące terminy... Albo jedno i drugie. Póki co nie dropłem, zobaczymy. Jest w tym coś interesującego.

#anime #concreterevolutio #concreterevolutiochoujingensou #taimadougakuen35shikenshoutai
nihon - Z wczorajszych wrażeń po pierwszych epach.

Concrete Revolutio: Choujin Gen...

źródło: comment_HdoLHGQfe2fU8B2pgEAMCOh52TcGO0y6.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maister37: piszę o realizacji. Fabuła w Revolutio może być nawet przegenialna w tym, na czym się opiera adaptacja. Ale forma mnie odpycha, po prostu. I nie porównuj z Charlotte, bo technicznie przy Charlotte, Revolutio jest marnym gównem.
  • Odpowiedz
@nihon: Technicznie to Charlotte jest gównianie zrealizowane. Jedynie ładnie wygląda.
I może CR technicznie nie powala, ale stylem miażdży inne produkcje z tego sezonu, co nie jest żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Bones się za to brało.
  • Odpowiedz
@Maister37: nie hejtuję stylu, wyróżnia się, choć nie do końca mi się to podoba, ale to kwestia gustu. Ale nie oni pierwsi w podobnym stylu to robią, nic innowacyjnego.
  • Odpowiedz