Wpis z mikrobloga

Z wczorajszych wrażeń po pierwszych epach.

Concrete Revolutio: Choujin Gensou - dociągnąłem już ten ep, ale ogólnie syf. Jest trochę atrakcyjnych rzeczy, ale to jakiś niezrozumiały miszmasz, bzdurne, irytujące nazwy. Kolorystyka i styl to już kwestia gustu, doceniam za (powiedzmy) nietuzinkowość. Ale mnie po prostu nie interesuje, co tam się dzieje, a po zapowiedzi drugiego epa tylko utwierdziłem się w decyzji, by dropnąć. Nazwa studia od początku nie brzmiała zachęcająco.

Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai - to z początku nie zachęcało, ale nie jest złe. Zrobiła się nie najgorsza drama. Wysokich lotów to ta seria zapewne nie będzie, taki tam przeciętniak, ale obym się mylił. Ending to zrobiony po taniości albo przez goniące terminy... Albo jedno i drugie. Póki co nie dropłem, zobaczymy. Jest w tym coś interesującego.

#anime #concreterevolutio #concreterevolutiochoujingensou #taimadougakuen35shikenshoutai
nihon - Z wczorajszych wrażeń po pierwszych epach.

Concrete Revolutio: Choujin Gen...

źródło: comment_HdoLHGQfe2fU8B2pgEAMCOh52TcGO0y6.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@nihon: jak na razie to jedyne dobre tytuły tego sezonu to Owarimonogatari, Subete ga F ni Naru: The Perfect Insider, One Punch-Man, który jest najlepszym odmóżdżaczem ostatnich lat, do tego można dodać wybijające się Noragami, reszta to średnie tytuły lub kaszaloty.
byś te lepsze zapowiedział jak już chce ci się tyle pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maister37: wszystko widziałem, heavy object wyrzuciłem jak tylko zobaczyłem 10 latke za kółkiem dziwnego mecha, young black jack mi nie pasuje klimat, ale może się podobać, tak samo utowuremonocoś tam i gundamy (nie oglądam praktycznie żadnych mechów)
  • Odpowiedz
@jamal013: No widzisz. To, że czego nie oglądałeś nie znaczy, że możesz mówić, iż jest słabe.
Young Black Jack to jest jedna z tych serii, które zdecydowanie wybijają się w tym sezonie. Oczywiście, nikt nie każe ci tego lubić.
A co do Noragami. To, że przyjemnie się ogląda =/= dobre.
Pozwolę sobie przekleić przemyślenia dotyczące pierwszego odcinka z Facebooka.

Może mi się wydaje ale ten sezon jest tak niepotrzebny, że o
  • Odpowiedz
jakiś niezrozumiały miszmasz


@nihon: to, nie cierpię czegoś takiego. To jest problem wielu bajek ostatnio - "musimy nawrzucać jak najwięcej jakiegoś dziwnego gówna, nieważne czy ma jakiś sens, bo inaczej bajka będzie zbyt zwykła i się nie wybijemy".
  • Odpowiedz
@jamal013:

nigdzie nie napisałem, że jest dobre tylko wybijające się

No właśnie się nie wybija, to zwykły przeciętniak. ( )

@nototaku:

musimy nawrzucać jak najwięcej jakiegoś dziwnego gówna, nieważne czy ma jakiś sens, bo inaczej bajka będzie zbyt zwykła i się nie wybijemy

Kurczę, w takim razie Monogatari to musi być bardzo słaba seria.
  • Odpowiedz
@Maister37: ej ale ty udajesz, że nie umiesz czytać czy tak po prostu ci to wychodzi, gościu wyraźnie napisał

jakiegoś dziwnego gówna, nieważne czy ma jakiś sens

co do noragami, co z tego że jest zwykłym przeciętniakiem, skoro da się go oglądać
  • Odpowiedz
@jamal013: Umiem czytać i jeśli Concrete Revolutio jest "jakimś dziwnym gównem, nieważne czy ma sens" to tak samo można powiedzieć o serii Monogatari, bo w końcu tam też jest "jakiś niezrozumiały miszmasz".

co z tego że jest zwykłym przeciętniakiem, skoro da się go oglądać


Bardzo lubię Noragami i przyjemnie mi się je ogląda, ale jest zwykłym przeciętniakiem, a ty ciągle mówisz, że się wybija. (,)
  • Odpowiedz
@Maister37: na tle przeciętniaków? tak
no jak dla kogoś heavy object jest czymś świetnym, normą jest porównywanie jabłka z marchewką (noragami-hidan no aria) to się nie dziwię, że dla ciebie monogatari może być niezrozumiałe
  • Odpowiedz
Young Black Jack to jest jedna z tych serii, które zdecydowanie wybijają się w tym sezonie.


@Maister37: Po pierwszym odcinku może, ale po drugim jak dla mnie postawili na sobie kreskę. Rozumie iż jest to anime o chirurgach itd. w pierwszym odcinku jakoś tam jeszcze mówił co robi, co tnie, po co to i było ok. Ale w drugim zrobili drame pogadali o historii, a potem jak jak już miał zacząć
  • Odpowiedz
@jamal013: Zaraz, zaraz ej ale ty udajesz, że nie umiesz czytać czy tak po prostu ci to wychodzi, wyraźnie napisałem

jeśli Concrete Revolutio jest "jakimś dziwnym gównem, nieważne czy ma sens" to tak samo można powiedzieć o serii Monogatari, bo w końcu tam też jest "jakiś niezrozumiały miszmasz".


Monogatari jest bardzo dobre, tak samo jak Concrete Revolutio.

jak dla kogoś heavy object jest czymś świetnym


Gdzie ja napisałem, że jest świetne?
  • Odpowiedz
@Maister37: ale, że nowa HnA to spinoff nie powiązany fabularnie z sezonem pierwszym to wiedz.

IMO wybijają sie w tym sezonie dla mnie

Young Black Jack - A
Subete ga F - A
OPM - A
Osomatsu - B
Sakurako- san - B
Taimadou Gakuen - C
Comet Lucifer - C

Utaware - nie widziałem jeszcze.

Reszta to średniaki, albo miernoty (z Hevy Object na czele), oglądam 14 serii w tym
  • Odpowiedz
@Maister37: Dla mnie jest kiepskie, przhyopowane. Zresztą animacje Shafta nie robią na mnie wrażenia - stosują non stop te same sztuczki w koło i.myślą, że sa tacy oryginalni xD

Powinni dac odpocząć Shinbou, bo chłop się wypalił.

Co do Monogatari. Kiedyś dam raz jeszcze szansę, ale nie wiem czy przejdę przez Bake, która poza Senjogahara (tak się to pisało?) nie oferuje nic ciekawego.
  • Odpowiedz
byś te lepsze zapowiedział jak już chce ci się tyle pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jamal013: właśnie dlatego ich nie opisuję, bo zasługują na szerszy i porządniejszy opis, a mi się nie chce ;p Owarimonogatari seria sezonu ofc. Hejciłem OPM, ale po drugim odcinku odwołuję tamto ;p
  • Odpowiedz
@Votlipak: Mam 6/15 odcinków pierwszej serii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacząłem +/- rok temu. Zatrzymałem się na 3 odcinku. Odpaliłem w zeszłym tygodniu i znowu zatrzymałem się po trzech odcinkach. Ciężka seria do zgryzienia. ( )
  • Odpowiedz