Wpis z mikrobloga

Jan Matejko prezentuje Bitwę pod Grunwaldem na Wykopie/Mirko:

_JanekMatejko pierwszy raz publicznie pokazuje swoją bitwę pod Grunwaldem. Pęka z dumy. Kurtyna opada, a Jankowi już łezka w oku się kręci i jest cały podekscytowany, na sali są wszyscy mieszkańcy miasta, notable, magnaci, mieszczanie, ale najwięcej jest chłopów. To wspaniale, bo Matejko chciał właśnie wyjść ze swoją sztuką do ludu! Dać im powiew piękna, budować u podstaw, umilić im codzienność i pozwolić im obcować z kulturą. Ostatni fałd kotary przestał się ruszać...

Hm... to dziwne. Spodziewał się szmeru "wooooow", albo unisono na wdechu "ooooo" . Tymczasem nastała kilkusekundowa cisza... przerywa ją w końcu Pan z pierwszego rzędu:

** Tła Ci się nie chciało malować, że tak pobazgrałeś tylko?
Taktycznie!
Dam Ci plusa na zachętę, ale weź może pojedź w Bieszczady i się zastanów nad zmianą zawodu.
Poducz się trochę i wołaj jak zrobisz coś lepszego. Słabe 2/10.
Strategicznie!
Stara dobra Bitwa pod Grunwaldem. Żaki nie znajo.
Żenada.... #!$%@?.
PEWNIE MA BOLCA NA BOKU!
Totalnie #!$%@?łeś perspektywę. Przeszedłbyś chociaż koło ASP to byś wiedział o co chodzi.
Pooglądaj sobie troszkę jakichś dobrych malarzy, bo widać, że coś tam się starasz, ale gówno Ci z tego wychodzi.
TL;DR
Wygódką to robiłeś?
Hehehe. Chyba konia w życiu na oczy nie widziałeś kretynie bez dwóch klas. Kicz jak ja #!$%@?ę. Wróć lepiej do żebrów pod kościołem na zadupiu skąd przybyłeś, bo malarza to z Ciebie nie będzie nędzna namiastko sera spod niemytego napletka. Czytałeś chociaż coś o tej bitwie? Poczytaj to zrozumiesz co #!$%@?łeś.
** Luuuudzie! Hooooola! Że to jest niby bitwa pod Grunwaldem? Co to ma #!$%@? do rzeczy? Koleś pokazał jakie gówno macie w głowie, zaorał was brakiem źródła i waszymi chorymi wymysłami, a wy zaczynacie sypać pytaniami z dupy. Nie wiem czym się karmili wasi rodzice, ale z gówna to tylko gówno może powstać, #!$%@?ć niedojeby umysłowe. Łykacie to gówno jak pelikany. Koleś pewnie teraz siedzi i wali konia do chrzanu jak tego wszystkiego słucha. No i ma bolca na boku.

Matejko wziął swoje dwa plusy, obsa od Cronoxa i poszedł w siną dal. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mój hashtag: #malecontent

#mirko #pasta #coolstory #justmirkothings
#janmatejko to #szopenrapudziwko
malecontent - Jan Matejko prezentuje Bitwę pod Grunwaldem na Wykopie/Mirko:

_Janek...

źródło: comment_mDqMtUIidMUszenilpJpYQEjcsg4m8TN.jpg

Pobierz
  • 14