Wpis z mikrobloga

A więc tak na chłodno.
W pierwszej paczce jest dużo ciekawych screenów, druga to jakiś bajzel niewart uwagi.
Do wszystkich tych którzy twierdzą że nic tam nie ma i jest to nie znaczące: Otóż tym razem kochana neuropo już nie dacie rady wykreować PO2 tak by mieli chociaż 10%. I wasze trollowanie, negowanie itd nic tu nie da.
O to kilku trolli którzy się uaktywnili i zaczynają mieszać i bronić pana Petru bo przecież NIC SIĘ NIE STAŁO.
@wrrior @atc_damian (najbardziej aktywny troll) @JestemPsem rzep i kilku innych.
#neuropa #petru #nowoczesna #afera
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neuropka: ROTFL, jakież to słodkie zostać nazwanym trollem w niebie trolli.

Jak są ciekawe screeny, to je podawaj, a nie strzelaj pustymi hasłami, bo zaraz się okaże, że wszystko to wasze partyjne dyrektywy które przyszły od #wipler ochlejmorda i powtarzacie jak barany. Gdzie te tysiące maili Petru, które ogłosił Pszemuś?

Chcesz krytykować i ubijać aferę to jedziesz.

  • Odpowiedz
@wrrior: Hahaha a wiesz jak bardzo mam w------e na korwina? Niestety panie trollu nie udało się;)
I w------e mam na wiplera wystarczą mi meile które widziałem na własne oczy.
Bronisz oszusta tak bardzo hardo:D jest to nawet śmieszne. Już się przyzwyczaiłem że wy tak trollujecie;)
  • Odpowiedz
@wrrior: Zaraz podam Ci konkretnie strony co i gdzie znajdziesz. Co do pierwszego punktu- 69-70 strona o wyliczeniach- to nie są moje interpretacje tylko cytaty z maili.
43 strona- kto zyskuje a kto traci po wprowadzeniu tych zmian 3x16%.
78 strona- money.pl wytyka, że wyliczenia są z d--y.
Wklejam cytat z około 81-82 strony

VAT powinien być na poziomie 17%, z koszyka zakupów w raporcie GUS wynika, że wszyscy tracą a kwota wolona od podatku musiałaby być niebotycznie wysoka żeby
  • Odpowiedz
@EliotImperio: Oni ci nigdy nie odpowie. Jest jeszcze parę ciekawostek tylko potrzeba więcej czasu żeby to przeanalizować. Mi się osobiście najbardziej podoba jak trzęsą portkami po pozwie Wiplera.
  • Odpowiedz
@Neuropka: Wipler słabo trafił jesli chodzi o poprawność pozwu, był blisko. Fakt, obsrali się śmiesznie bo okazało się, że sami nie wiedzą jak dokładnie jest finansowana ich kampania i gdzie trafiają środki z donejtów przez PayPal. Przeanalizowałem dokładnie wszystkie maile, jest jeszcze kilka ciekawych smaczków ale przecież to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy.
Gdyby takie maile wyszły o Korwinie, że Komor do sztabu dzwoni w-------y o aferę
  • Odpowiedz
@EliotImperio: W końcu jakieś konkrety, ogarnę to dokładnie rano.

No i najlepszym jest ten, w którym Rafał mówi, że dzwonił w-------y Komorowski o aferę z finansowaniem ale luz, bo już gadał z Seremetem.

Widzisz gdzieś ten mail w pliku? W jednej albo drugiej paczce? Jeżeli tak to podaj stronę, bo ja i pare innych osób go nie zauważyliśmy. Jeżeli go nie ma, a jedyny dowód dał Stonoga na FB, to
  • Odpowiedz
@atc_damian: Tego screena o komorowskim nie ma w tych paczkach(chyba).
Nie zmienia to faktu że nigdy wcześniej stonoga nie fabrykował dowód. Myślę że i tym razem tego nie zrobił ale poczekamy na rozwój sytuacji, w końcu NIC SIĘ NIE STAŁO. A tak w ogóle dlaczego twój mentor został tak zaorany że aż podskakiwał na krześle?:D
Neuropka - @atc_damian: Tego screena o komorowskim nie ma w tych paczkach(chyba).
Ni...
  • Odpowiedz
Pojawił się i @Kamill
Posty tego człowieka zawszę doprowadzały mnie do łez ze śmiechu:D
Więcej takich ludzi na lewicy(chociaż myślę że i tak jest was tam bardzo wielu)
Patrząc na trolli: artpopa gangrenam gerta tego kamilla.
  • Odpowiedz
@EliotImperio:

No i najlepszym jest ten, w którym Rafał mówi, że dzwonił w-------y Komorowski o aferę z finansowaniem ale luz, bo już gadał z Seremetem.


Komor do sztabu dzwoni w-------y o aferę z finansowaniem, że już rozmawiał z Seremetem i wyciszy sprawę to masz aferę jak ta lala.

Brzmi bardzo ledżitnie. Ma pan może dowut?
  • Odpowiedz
@Neuropka: Przestań się tak spinać. Oczywiście, że było - finansowanie KW do sprawdzenia przez prokuraturę czy tam PKW, cała reszta jest zaskakująca czysta. Tak jakby ktoś ci zaczął grzebać w smsach i życiorysie albo klient firmy słyszał wszystkie teksty w niej wypowiadane - na pewno z perspektywy osoby bliskiej/klienta nie byłoby się postacią/firmą kryształową. Tak samo jest z partiami. Jak słusznie pszemek zauważył z takiego wycieku raczej mało która partia
  • Odpowiedz
@atc_damian: Kto tu się spina jak mu Petru obrażają. Dla mnie nie jest to zaskakująco czyste.
Haki na innych(legitnie czyste xD). Nie wiem jak u ciebie działa firma ale ja mogę ci udostępnić moje rozmowy z klientami smsy czy emaile i uwierz mi że g---o tam znajdziesz. Bo albo ktoś jest chamem albo osobą normalną.
I nie pieprz mi że jest to czyste bo są u-----i w gównie po uszy.
  • Odpowiedz