Wpis z mikrobloga

#samotnosc #pokazkolacje #whocares
Jestem sama przez kilka dni, więc muszę się też sama stołować. Problem w tym, że od dziecka nie lubiłam jeść w samotności. Nawet już teraz będąc na studbazie wolałam głodować, lub jeść jakiegoś śmiesznego batonika niż jeść samej. Takie małe zboczenie. Jedni lubią stopy, inni kucyki, a inni jak ja, nie lubią jeść w samotności.
Niestety głód zaglądnął do dupy i nie mogę już fizycznie wytrzymać, więc zrobiłam sobie znowu ryż na mleku. Nic specjalnego, ale pożywne i mam na jutro na śniadanie też.
Chciałam napisać w tej chwili, że żal mi wszystkich z #tfwng i #tfwnb którzy muszą codziennie tak jeść samemu. Samotność jest jednak najgorsza ;_; Wasze zdrowie!

tusiatko - #samotnosc #pokazkolacje #whocares
Jestem sama przez kilka dni, więc muszę...

źródło: comment_Q4rf4Ed0fMyWS3Qantd8zCOugVcPzjUN.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@xetrov: No o pogodzie to nie, ale tam o jakichś ciekawostkach, wiadomościach, czy o "ploteczkach" z biura czy studbazy to czemu nie :P Lubię też komentować jedzenie, szczególnie gdy jest bardzo dobre (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@tusiatko: swoją drogą kiedyś w jednej firmie pracowałem z kilkoma ludźmi, część tacy stereotypowi programiści, częśc nie, ale wszyscy introwertycy, to było jedno z dwóch miejsc w których dobrze mi się jadło wspólnie bo wszyscy milczeli, ewentualnie pytali o konkrety. Dwa zdania padały może raz na minutę, czasem rzadziej.

Drugim był zakon w którym byłem gościem przez parę dni, tam to dopiero była atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@xetrov: Nie dzięki :P Chociaż nie wiem co gorsze, taka atmosfera, czy atmosfera podczas posiłku ze snobami? Ale takimi prawdziwymi, gdzie musisz uważać jak trzymasz widelec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdażyło mi się kilka razy i nie polecam. Wyobraź sobie masz przed sobą 10 różnych sztućców: kilka widelców, noży i łyżek. I każde z nich do innego dania, tylko nie wiesz do
  • Odpowiedz
@tusiatko: a to co innego i jest jeszcze gorsze od obu opcji (no dobra, czasem trzeba, ale oby nie za często), wolałbym już kebsa na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: Uwielbiam dobre jedzenie i wole je od kebsa (chociaż nie pogardzę dobrym kebsem z sosem tztatziki - może nie super po turecku, ale wychowałam się na niemieckich kebsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)),a na takich spędach zazwyczaj jest mega pyszne jedzenie, tylko co z tego, jak musisz uważać, żeby kij z dupy Ci nie wyleciał. Ale mam teraz ochotę na steka (ʘʘ) Jak
  • Odpowiedz
@Masterfcb: Mój niebieski by się chyba obraził :P Mam gotować tylko dla niego, ewentualnie dla gości :P
Nie ale tak na serio, nie uważam się za kogoś z wielkim talentem. Wystarczy przepisów używać i można zrobić wszystko, lub prawie wszystko :) Czasem jakiś specjalny sprzęt potrzebny, ale to jak ktoś się lubi bawić :) Ty też możesz tak gotować, albo i lepiej ;)
  • Odpowiedz