Wpis z mikrobloga

O JAK UWIELBIAM TO SRANIE. "O ZA ZETKI BYŁO LEPIEJ, BO WIESZ NAS TO #!$%@?, BO MY KOTY" #!$%@?, że teraz praktycznie innej opcji, #!$%@?, że sami chcemy dostać się do wojska. "ALE KOCIE PAMIĘTAJ, JAK #!$%@? BYŁO PRZEZ 9 MIESIĘCY" #!$%@?, że przez 4 miesiące był taki sam materiał jak przez 9. "ALE TO MY HEHE MIELIŚMY PRZEJEBEANE HEHE" Jak się latało po wódę, zamiast robić to co do Ciebie należało. TERAZ JESTEM ŻOŁNIERZ. A TY CO? NADAL NSR BEZ KONTRAKTU?
#pstakaprawda #taktowyglada #takjest #nsr #wojsko
  • 9
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: Tam gdzie ja mam kontrakt NSR podpisany też nie mogę narzekać, bo traktuje się nas normalnie jak żołnierzy. Ale po prostu trafia mnie, jak ktoś mnie pyta ile byłem w wojsku. I odpowiadam mu, 4 miesiące. To słyszę tylko "A to już nie wojsko" albo "Eee przedszkole". I tak jak @Traczex: mówi, często nawet nie dopuszczają do sprzętu (z opowieści znam).
  • Odpowiedz
@K1jek: Część na pewno się droczy, a reszta to właśnie skrzywione zetą barany, którym trzepanie futra było potrzebne, żeby wbić coś do pustych łbów. Znam też paru cwaniaczków, którzy w zetce byli mniej niż te cztery miesiące, bo poszli na termitów.
Jak ktoś znowu Cię zapyta, to mów, że drugi wtorek jesteś (;
Nie ma co się przejmować durniami. Byli, są i będą. Deal with it.
  • Odpowiedz
@Francisco_dAnconia: Oczywiście, docinki od zawodowych co zetkę pamiętają to normalna rzecz :P Ale tak jak mówisz, z idiotami się nie dogadasz i trzeba się z tym pogodzić :) Spokojności na służbach kolego
  • Odpowiedz