Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie za które mam nadzieję nie zostanę zbluzgany. Mam 20 lat i myślę nad zrobieniem rękawa, jednak boję się tego, że jak będę miał 25-30 lat i ręką się na pewno trochę rozrośnie(nie ćwiczę jak coś) to tatuaż się bardzo rozciągnie i będzie źle wyglądał. Jak to z tym jest? Jeśli nabiorę mimowolnie trochę masy i ręka urośnie to czy tatuaż bardzo się rozciągnie? Czy nie aż tak i zawsze będzie można poprawić i będzie wyglądał "jak nowy"? Przedramię mam ogólnie małe od zawsze. Wrzucam zdjęcie "w razie wu".
#tatuaze
dymek95 - Mirki mam pytanie za które mam nadzieję nie zostanę zbluzgany. Mam 20 lat i...

źródło: comment_ooNs68J5O77MVommEezxTyy6zuEwxggE.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
Czy nie aż tak i zawsze będzie można poprawić i będzie wyglądał "jak nowy"? Przedramię mam ogólnie małe od zawsze. Wrzucam zdjęcie "w razie wu".


@dymek95: jak sie rozciagnie to sobie dorysujesz lel
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: nie, pytam czy jak zrobię sobie teraz rękaw to czy za 5-10 lat nie będzie on tragicznie wyglądał jak ręka mi trochę urośnie ;d i jak to z poprawkami, czy po nich będzie git czy jednak już będzie wyglądał #!$%@?
  • Odpowiedz
@NieNajgorzej: myślę że chcę ;d poczekam z tym jeszcze troszkę żeby odłożyć kase i zrobić dobry a nie gdzieś u szwagra w szopie ;d a w wieku 60,70+ myślę że żałowałbym bardziej tego że nie zrobiłem czegoś co chciałem niż tatuażu ;d
  • Odpowiedz
@dymek95: temat był wałkowany setki razy - serio. musiałbyś się zamienić nagle w Pudziana, żeby popsuć tatuaż. czasem nawet ciąża ich nie psuje, a nie muszę chyba Ci tłumaczyć, jak bardzo rozciąga się brzuch w tak krótkim czasie. prawdziwym zagrożeniem są natomiast rozstępy, ale tu znowu wracamy do punktu wyjścia - raczej nie nabiera się tak szybko masy, żeby się pojawiły.

nikt natomiast Ci nie odpowie na pytanie, czy za
  • Odpowiedz
@dymek95:

Jak będziesz miał 25 to dojdziesz do wniosku jaki byleś głupi, że się oszpeciłeś. W wieku 30 lat te wnioski się zwielokrotnią za każdym razem jak zerkniesz na ten idiotyczny tatuaż. Ale cóż, znakuj się znakuj, wolna wola :). Twoje poczucie wartości wzrośnie na krótką chwilę, tak samo jak poczucie, że stałeś się groźniejszy, poważniejszy i uzyskałeś respekt wśród rówieśników. Nie tędy droga.

No a tak poważnie, chłopie odpuść
  • Odpowiedz
@Hejkumkejkum: @opteemus: Nie robię dla szpanu ani dla kolegów
tylko dla siebie. Tak trudno pojąć ? Podobają mi się wiec chce sobie zrobić. Poza tym jak tak wam się nie podobają tatuaże to co robicie pod tym tagiem? Chce sobie zrobić bo od zawsze mi sie podoba ten motyw a to czy za kilkanaście lat bede sobie pluł w brodę to moja sprawa
  • Odpowiedz
@dymek95: Młody gniewny, no #!$%@?. Ludzie Ci napisali bo są może odrobinę starsi i wiedzą jak później się zmienia zdanie z wiekiem.

Rób jak masz wolne 4-5k na pomalowanie ręki, nie rozjedzie się - wątpliwe, że dowalisz masy i będziesz mieć przedramię jak Popey i biceps niczym Coleman. Pamiętaj o wyborze dobrego studia.
  • Odpowiedz
@korynt: @opteemus: Zadałem zwykle pytanie a Wy zajmujecie się moim życiem i moimi decyzjami jakbym byl waszym dzieckiem xd to moja sprawa co zrobię ze swoim ciałem, a tal jak mówiłem chce to zrobić dla siebie a nie dla kogoś
  • Odpowiedz