Wpis z mikrobloga

chyba sobie ludzie czasami nieźle żartują, zamówiłem opony 5 października, instant przelew etc. A ziomeczki z centrumrowerowe.pl wysłali je dopiero dzisiaj. Cały tydzień, pieprzony tydzień na wysłanie paczki #gorzkiezale #rower ##!$%@?
  • 20
  • Odpowiedz
@PanJaszczur: 4 dni robocze na realizację kurierem, specjalnie płacę więcej za kuriera aby mieć to instant na drugi dzień, dostępność na allegro, więc jak wystawiają to mają mieć, a nie, że zamawiają
  • Odpowiedz
@HCLB: Ja też ostatnio się nadziałem na centrumrowerowe. Kupowałem licznik sigmy i był czas oczekiwania 4 dni, ale o dziwo paczka została skompletowana o 11tej a o 15 powinna być wysłana, niestety był zonk i nie wysłali, dopiero wysłali w piątek paczkomatem i to jeszcze tak, że w sobotę nie doręczyli. Byłem zdenerwowany niesamowicie, ale przynajmniej ceny mają spoko.
  • Odpowiedz
@PanJaszczur: CX Pro od Schwalbe, najlepsze, że kupowałem z innego sklepu i łebki wystawili towar którego nie mieli też na allegro, i jak się później okazało dostawca i producent nie mieli juz tych opon a dostępność na marzec/kwiecień 2016 xD
  • Odpowiedz
@civi88: czasem nie jest to wina sklepu, a przyczyną jest trasa kuriera, która przeważnie jest stała czasowo. u mnie np. kurier bywa z samego rana po otwarciu 9-10 i gdy mam popołudniową wysyłkę na cito - kurier kręci nosem, bo rujnuje mu to dzienny plan pracy. po prostu trzeba przywyknąć, że zamówienia online ogarniają ludzie nie roboty i zawsze jest to więcej niż jeden człowiek po drodze. dla online warto brać
  • Odpowiedz
@HCLB: Nic nowego, centrumrowerowe jest znane z tego że handlują towarem którego nie mają na stanie. To samo z bikestacją. Przynajmniej ceny mają dobre ;P
  • Odpowiedz
@HCLB: Daj znać jak się sprawdzą opony, bo wyglądają na popularne na przełaja, ale mało terenowe. Sam stawiam na uniwersalność bo podczas trasy ostatnio robię 40% szosa 60% teren.

Mam obecnie trochę droższe od Schwalbe Smart Sam Performance 35mm i wydają się trochę bardziej terenowe. Póki co zmieniać nie będę, ale zastanawiam się czy jest sens np. na przód włożyć 35mm CX Comp, a na tył 40mm Smart Sam Performance, bo
  • Odpowiedz
@HCLB: Zawsze jak kupowałem było 1-2 dni dłużej niż deklarowali, ale po ostatnich zakupach, gdy na stronie deklarowali wysyłkę w ciągu 3 dni a wysłali po 21, przegięli i to były moje ostatnie zakup[y w tym sklepie.
  • Odpowiedz
@HCLB: Bikestacja.pl to samo. Opona leciała do mnie 13 dni a buty 7. Mimo że przelew od razu a na stronie napisane że wysyłka w ciągu 24godzin
  • Odpowiedz