Wpis z mikrobloga

Ja pierdykam. Widze ze wykop staje sie nowym siedliskiem lemingow nowoczesnej. Przeciez to juz jest syndrom szokholmski po PO. Jak sadze czesc uciekla od korwina i "nowa nadzieje" widza w petru. Ja #!$%@?. Bananowa mlodziez.
Petru to kolejny tusk, bo on taki gladki, nowoczesny i europejski...
#polityka #polska #wybory #heheszki #4konserwy #korwin #nowoczesnapl #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki
  • 20
@rebel101: xdddddd
@ja_tu_tylko_na_chwile: najlepsze jest to, że w 2005 z list PO startował cały UPR ( się nie dostali niestety) a PO jako, że jest partią bezideową to jechała na hasłach UPRowskich czyli partii korwina.....
Potem wyszło szydło z worka i się działacze UPR przekonali, że PO to farbowane lisy ale w tamtym czasie też każdemu się wydawało, ze to rozsądni liberałowi w sensie gospodarczym

Troche żal tych ludzi, którzy
@ja_tu_tylko_na_chwile: Miałem na myśli sam fakt, Petru tak jak Korwin chce "wolnego rynku" i nawet obaj popierają dostęp do broni (przynajmniej ROMB taką deklarację dostał od Nowoczesnej), jednak w porównaniu do Korwina nie odwala jakiś szajb gdy sondaże dają mu szansę na dostanie się do sejmu to Nowoczesna ma ładne poparcie w sondażach.
Co do 2005 to wtedy Tusk nie wygrał a kiedy dwa lata później wygrał wybory to zaczął się
@rebel101: liberalna osoba: rzekome obniżenie vatu (stałe 16%), podwyższenie krus (czy to aby rozwiązanie problemu tego, że płacimy ogromne składki zus? Dowalić wszystkim po równo?), prywatyzacja wszystkiego (sam dzisiaj tak przyznał w tv). Zajebisty liberalizm i działanie na rzecz państwa.
Co do 2005 to wtedy Tusk nie wygrał a kiedy dwa lata później wygrał wybory to zaczął się globalny kryzys ekonomiczny który pokazał że liberalne rozwiązania za wuja nie chcą się sprawdzać w kryzysie (a w wielu krajach okazały się niemal gwoździami do trumny ich gospodarek).


@rebel101: np. ?
Ale co to ma do rzeczy? Mamy już nigdy nie głosować na partię z dobrym programem bo PO nie spełniło swoich obietnic?


@JBFC: W przypadku Nowoczesnej - Tak. Tyle lat wieść internetowa niesie, że TV i inne wyborcze kłamią i manipulują, a Ciebie nie dziwi fakt, że np. Petru jest pompowany przez te media i ma więcej czasu antenowego niż PO i PIS razem wzięte?
Po dziesiątkach jak nie setkach przykładów