Wpis z mikrobloga

@ripp1337: Kurde, ja dawno nie grałem, ale kiedyś pykałem dosyć aktywnie.

Jeżeli masz ochotę zrobić wypokową drużynę i powoli sobie grywać, to w sumie jestem chętny.
  • Odpowiedz
@ripp1337: Kiedyś grywałem mocno. Na początku nie mogłem się do Ebberonu przekonać ale potem się zarąbiście grało, potem wyszło te DLC w forgotten realms i wróciłem do gry, trochę pograłem i przestałem. Powiedziałem sobie, że jak DLC w settingu planescape wyjdzie to wrócę :) aż się dziś po pracy kontrolnie zaloguje.
  • Odpowiedz
@m00n: To by nie było fajne... już ciul z postaciami (i tak jeżeli bym wracał, to na świeży start), szkoda trochę sprzętu i szmalu i paczek... No i luksusów takich jak status weterana...

@ripp1337 - wołam. A tak poza tym, to DDO chodzi mi po głowie już od kilku miesięcy i myślę nad powrotem. Z tego co jednak słyszałem, to jest względnie mało graczy (zwłaszcza w porównaniu do boomu
  • Odpowiedz
@m00n: Fajnie! Z kolei mi chodzi o to, żeby po prostu zebrać jakąś w miarę solidną ekipę i z nią pykać sobie po kolei (i powoli, jeżeli o mnie chodzi to niestety już nie mam tyle czasu na granie co kiedyś) te questy. Nawet bez zakładania struktur formalnych.

Pamiętam próbę powrotu do gry koło roku 2013. Ciężko wtedy było o pełną ekipę, zwłaszcza na low-levelowych questach f2p. Wszyscy biegali z
  • Odpowiedz
@murvs: Ja bardzo chętnie się piszę. Mam 4 postacie (także 1 będę musiał usunąć). Mam klan, w którym jestem tylko ja i moje postacie :) Klan ma 20 level i mam statek z podstawowymi buffami. Mam też sporo sprzętu i golda także nie było by problemu na początku. Co ty/wy na to, żeby przenieść się na Cannith i skorzystać z już istniejących struktur :) konto mam f2p z nieaktywnym vipem,
  • Odpowiedz
@m00n: Cholera, w sumie to nie pamiętam jak to było: czy status veta i drow były na konto, czy na serwer? Ja obie rzeczy miałem za favory, więc jak rozumiem c**j z nimi przy przenosinach... Golda trochę miałem i trochę sprzętu też, ale podejrzewam, że masz więcej.

A kim byś popykał? Ja w sumie mam ochotę na kleryka, ale jeżeli drużyna zebrała by się niewielka, to pewnie bym się przekwalifikował
  • Odpowiedz
@murvs: Gra mi śmiga płynnie na i7 4790 ze zintegrowaną grafiką z proca (Intel HD4600). No to możemy porównać gdzie nam się bardziej opłaca przenieść, żeby nikt nie był stratny. Ja mam postać na 20 poziomie ok 400k golda + pełno itemów do upłynnienia, dodatkowo 3 postacie w okolicach 9-10 poziomu, do tego klan na 20 poziomie z podstawowym statkiem. Drow i inne rzeczy kupione za turbine pointsy były niestety
  • Odpowiedz
@m00n: To coś czuję, że mi pójdzie (i7, 16 GB RAM, Intel HD5500) ;p

Na ten moment stwierdzam, że do Ciebie będzie się bardziej pyliło (zwłaszcza, że statek...). Mi żal będzie właśnie Drowa i Veterana (w sumie 400 favków na Drowa pewnie dosyć szybko wpadnie, z vetem gorzej). Ewentualnie odżałuję i kupię TP za stówkę dla fajniejszej zabawy. Wszystko zależy od tego kto jeszcze się zgłosi...

Czasami myślę o siepaczu,
  • Odpowiedz
@m00n: Aż chwilę popykałem swoim starym Human Fighterem. Kurde, zupełnie nowe enchantmentsy i w ogóle...

Mój ziomek, z którym kiedyś grałem mówi, że jest chętny, ale żeby tak za tydzień zacząć najwcześniej. On też na Khyber siedział. A Ty @ripp1337?
  • Odpowiedz
@murvs: Ja niestety nie mam na tyle czasu na granie, żeby móc się umówić z kimś na wspólne granie. Niestety. Mój post miał raczej na celu zorientowanie się, czy w ogóle jest sens grę ściągać, bo nie byłem pewien, czy ktokolwiek w ogóle w to grywa.
  • Odpowiedz
@murvs: Ja jestem dostępny w godzinach 16-22, żeby pograć, także dajcie znać jak będziecie gotowi, ja grałem ostatnio w 2013 roku także te nowe umiejętności mam ogarnięte, muszę sobie tylko mechanikę poprzypominać :) W trójkę już można w miarę przyjemnie expić :)
  • Odpowiedz
@m00n: Okej, no ja to tak bym grywał raczej 20-22 ;p

Co do drużyny, to może i się pozmieniało, ale uważam, że w 3 osoby to kogoś jednak może nam w teamie brakować... A latanie z hirelingami nie jest takie fajne ;p

Pograłbym klerykiem, ale w takiej sytuacji to chyba odpada.
  • Odpowiedz
@murvs: Jak grałem w to pierwszy raz to większość questów robiłem solo :) 3 osoby nie starczą na wszystkie questy ale myślę, że spokojnie jakieś 85% można ogarnąć ja pewnie zrobię jakiegoś wieloklasowca złodzieja z wojownikiem także dps+trapper będzie, healer + jakiś mag będzie ok, idealnie jakby była jeszcze jedna postać walcząca w zwarciu. 20-22 mi pasuje.
  • Odpowiedz