Wpis z mikrobloga

@Kotlet_Rybny: Boniek w sumie jest ok jako prezes. Otoczył się dobrymi ludźmi, wizerunkowo prezentuje się dobrze. Boję się, że coś na niego może wypłynąć, że gdzieś jest umoczony. Platini też wyglądał nieźle, a tu jeb i nagle wychodzi że brał walutę od Blattera.
@Kotlet_Rybny: Pewnie, dopuścił też nowych ludzi do PZPN i trochę się ruszyła ta federacja. Liczę, że 2 kadencję jeszcze ogarnie, żeby tylko nie szedł do UEFA czy FIFA, bo to może być krok w złą stronę
@So_I_Scream: W porównaniu do Blattera był kreowany na tego dobrego ;) Robił jakieś zmiany, dobre czy złe, powiększenie to fakt kapa, pisałem kiedyś o tym, ale coś zmienił w LM, jakieś ścieżki mistrzowskie co spowodowało lekką rotację w LM i nie ma wiecznie tych samych drużyn i zawsze są jakieś ciekawostki którym można kibicować.
@Kamill: no zajebiście, juz wprost nie mogę się doczekać meczów Irlandii Północnej, Albanii czy Węgier na ME.

To nie jest uatrakcyjnienie rozgrywek, a jedynie kupienie sobie głosów słabszych krajów europejskich.
Impreza kontynentalna powinna być dla najlepszych, a nie najlepszych + sredniakow
@So_I_Scream: Mamy ciekawsze eliminacje, na Euro nie grają wciąż te same zespoły które znamy z Mistrzostw Świata, średniacy i słabsze reprezentacje w końcu mogą grać o coś, nie wiem czemu heheszki z Albańczyków, Madziarów czy Irlandczyków z północy, nie musisz oglądać ich spotkań. Pozytywna zmiana które przecież wyszła nam też na plus.
Chociażby reformy wojewódzkich ZPNów w których dalej siedzą Grenie i jemu podobni.


@Adams_GA: Siedzą bo ich wybierają. Na tym polegają związki. Nie może wejść Boniek i powiedzieć #!$%@? nie nadajesz się. Może podsuwać ludzi tam to wszystko. Jak zdobędą głosy to spoko jak nie uda im się nikogo przekonać to ma związane ręce.