Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie auto do ~40k ?

Moje wymagania:
* autosegment C lub D (jestem dwumetrowcem)
* sedan/kombi/liftback
* potrzebuje przynajmniej 150KM. Do tej pory było 110KM 240Nm. Chciałbym teraz silnik benzynowy(najlepiej z gazem, lub silnikiem dobrze znoszącym gaz). 6 lat jeździłem dieselem i był zbyt kosztowny w naprawach, także podziękuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem nad Insignią Turbo 2.0 220KM. Co myślicie o tym aucie? Ponoć niewygodne auto ? Ktos ma i może poradzić ?

Co myślicie o autach w wersjach sportowych ? Imprezy WRX w tej cenie zbyt zajechane ?
#motoryzacja #auto #samochody
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślałem nad Insignią Turbo 2.0 220KM


@Skalpel_: jeździłeś nią? Ja przymierzałem się do 2.8 V6 ale po jeździe próbnej odpuściłem, słabo się prowadzi i nie czuć w ogóle że to prawie trzylitrowe V6.
  • Odpowiedz
  • 0
Mondeo mk4 kombi, duzy samochod. Mialem i szczerze polecam, sa wersje z mocnymi benzyniakami, ja akurat mialem 2.2tdci 175KM i bardzo przyjemnie sie jezdzilo.
  • Odpowiedz
  • 0
Wrx to nie jest ani komfortowy ani duzy samochod no i drogi w utrzymaniu (czesci i procedury naprawcze) ja bym sobie odpuscil Wrxa.
  • Odpowiedz
@szamo: ~Ile rocznie utrzymanie takiego WRX'a ? Focus ST też taki drogi ? Insignia 2.0 220KM FWD vs Impreza WRX 230KM AWD to pewnie przepaść w prowadzeniu ale i pewnie w komforcie jazdy również...
  • Odpowiedz