Wpis z mikrobloga

@BigAngryPenguin: to nie wygląda jak problem z tym poleceniem tylko z czymś innym. Moim zdaniem albo coś Ci się spieprzyło przy aktualizacji (np. miałeś pomieszane repozytoria) albo problem jest z jakąś zewnętrzną paczką / modułem która np. nie jest kompatybilna z nowym xorgiem.

Przed -f install error pojawia się przy xserwerze - masz jakieś moduły grafy realizowane przez dkms? Jeżeli tak to przeinstaluj sterownik na najnowszą wersję. Drugim problemem jest menedżer
@BigAngryPenguin: Ja bym po 1 zrobił reboot, potem:

apt-get update
apt-get install udev policykit-1
apt-get upgrade
apt-get dist-upgrade

Jeżeli nic więcej nie robiłeś i nie masz zamkniętych sterów to powinno to rozwiązać problem :] a poza tym to na testingu przed instalacją czegokolwiek polecam najpierw zaktualizować system - unikniesz podobnych problemów.
@BigAngryPenguin: nie wiem na 100% jak jest z netinstall ale w testingu czasem są takie skoki wersji w paczkach że strzelam że do instalacji mają zestaw paczek identyczny jak z obrazów płyt (by nie powodować konfliktów). Jak instalujesz system z płyty to też Ci pobiera paczki w ten sam sposób tyle że z płyty a nie z sieci.... Więc domyślam się że z netinstall jest podobnie.