Wpis z mikrobloga

Czytam tag #stulejacontent i nie dowierzam własnym oczom. Ostatnie wpisy:

- Koleś szukający dziewczyny do oglądania zachodów słońca jak w tanich komediach romantycznych w jakiejś wiejskiej dyskotece.
- Koleś broniący randomowej laski przed emerytką aby wzbudzić w niej podziw
- Koleś straszący dziewczynę na ulicy idąc za nią i przyśpieszając kroku dla samej satysfakcji
- Tysiące zjebów wymądrzających się nt. #rozowepaski wrzucających jakimiś tanimi wykresami od stulei z angielskiego reddita
- Rady jak 'wyrywać' na portalach typu Tinder
To są jakieś żarty, czy Wy tak poważnie? xD

Przeczytałam w ostatnim czasie parę stron, łącznie z komentarzami. Nie licząc ludzi, którzy obrażają płeć przeciwną i wierzą w wykresy, dla nich niestety juz nie ma ratunku, cała reszta powinna się po prostu nad sobą zastanowić i oglądać mniej komedii romantycznych.

Sory misiu, ale nikt nie przyjmie Twojego daru stulei i nikt nie będzie oglądał z Tobą wschodów słońca i brzdękolenia na gitarze, jeśli zarówno na zewnątrz, jak i w środku jesteś #!$%@?. Wyrzuć koszulę w ceratę, które kupiła Ci mama, broń boże nie oglądaj tagu ubierajsiezwykopem, zadbaj o swoje ciało, popraw sozialskille i nie napalaj się aż tak na pierwsze seksy, bo desperata, pseudoromantyka nudziarza poznaje się z kilometrów. Tylko tyle i aż tyle.

Drugie "zjawisko" jakie widziałam to te ciągłe pisanie do rozowych paskow na wykopie, jak tylko pozalą sie na swoj zwiazek, ze "ja bym tego nie robił", "boze, z jakim idiota Ty siedzisz". Najwidoczniej ten "idiota" jest bardziej atrakcyjny od Was panowie. Zaraz zostanę zbesztana od #!$%@?, ale jak Cię widzą tak Cie piszą. Dlaczego taki seba przegrywający z amebą w warcaby bolcuje andżelikę? Bo jest męski, bo ciężko się z nim nudzić, bo związek z nim jest wyzwaniem. A związek z Tobą? Jakby wyglądał nasz związek? Bo idę o zakład, że w dużym skrócie będzie go można opisać słowami "proszę, daj mi włożyć".

NUDA, ASPOŁECZNOŚĆ i NIEATRAKCYJNY WYGLĄD - to jest to, co odpycha od Was laski. Ale na tym można pracować. Sporo chłopaków tutaj to inteligentne bestie, dużo osób ma jakieś poczucie humoru. Więc zamiast stać jak widły w gnoju na jakiś wiejskich dyskotekach i patrzeć jak Wasi kumple zabierają się za panienki, skupcie się nad sobą.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf
  • 110
idealny


@prawackilewak: no #!$%@? niesamowite, ale widzisz, jak facet nie pozuje na księcia z bajki, lub chociaż na bezmózgiego gentelmena (podkreślam tutaj słowo: pozuje) to jest już przekreślony.

Dodam tutaj, że większosć mężczyzn, głównie tych co pozują, to tępe #!$%@? (aktorzyki) które robią tak jak robią, byleby sie troche zabawić, a tak naprawdę nie są zdolni do jakichś głębszych uczuć i wierności, bo im się to nie kalkuluje.

Umarł honor na
no #!$%@? niesamowite, ale widzisz, jak facet nie pozuje na księcia z bajki, lub chociaż na bezmózgiego gentelmena (podkreślam tutaj słowo: pozuje) to jest już przekreślony.

Dodam tutaj, że większosć mężczyzn, głównie tych co pozują, to tępe #!$%@? (aktorzyki) które robią tak jak robią, byleby sie troche zabawić, a tak naprawdę nie są zdolni do jakichś głębszych uczuć i wierności, bo im się to nie kalkuluje.

Umarł honor na tym świecie.


@
@prawackilewak: w każdym razie to iż ktoś nie ma zabawnej powierzchowności i pewności siebie, nie oznacza że jest od razu nie warty poznania. A to jest główny problem syndromu stulei, chłopaki których ojciec nie wprowadził w dorosłe życie, a za tym zwykle stoi brak pewności siebie, za czym znowu idzie irracjonalny lęk przed odrzuceniem.

Mogę nie mieć racji, ale tak to widzę ja.
Pozdrawiam.
Hmm, no wiesz, bardzo duża liczba kobiet nie oferuje nic prócz dupy i cycków, to można kupić bez #!$%@? z jej strony dzień w dzień, że jej coś nie pasuje. Obserwuje jak zachowują się na co dzień, szukają kogoś przy kim będzie im zabawnie, a są to dziewczyny pokroju "blogi modowe, kosmetyki i ciuchy", oczywiście tym też może się zajmować, ale jak zapytam czym się interesuje, co zrobiła szalonego w swoim życiu,
Drugie "zjawisko" jakie widziałam to te ciągłe pisanie do rozowych paskow na wykopie, jak tylko pozalą sie na swoj zwiazek, ze "ja bym tego nie robił", "boze, z jakim idiota Ty siedzisz".


@prawackilewak: A gdy jakiś mirek żali się na swoją dziewczynę to zaraz różowe piszą: "gdzie wy takie znajdujecie?!" lub "nie wszystkie takie som!!".

NUDA, ASPOŁECZNOŚĆ i NIEATRAKCYJNY WYGLĄD - to jest to, co odpycha od Was laski.


@prawackilewak: