Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki, co się #!$%@?ło przed chwilą to ja nie

Jestem kierowcą jeżdżacym po UE. Praca spoko, trochę zezwierzęcenie jeśli chodzi o warunki, ale kocham tą robotę, poza tym można godnie zarobić przynajmniej.

Rozładowałem towar na lotnisku we Frankfurcie, weekend, w pobliżu nie ma gdzie stanąć, więc jadę do małej mieścinki obok, gdzie znałem już parking. Nocka spoko, wiedźmin 2 spoko, Mr. Robot też całkiem spoko. Wstaję, gps, sklep znaleziony, jadę. Nawet nie przycebuliłem, kupiłem sobie prowiant na weekend, wracam powolutku, bo małe osiedlowe drogi.

Politzei mnie mija. Eee lajt, nie pierwszy nie ostatni raz mijam policje. Rzut oka w lusterka, nawracają. Eee nie lajt ja #!$%@? #!$%@? jego mać, kontrol buch nie wypełniony będzie 100e mandatu jak nic. Patrze obok na siedzenie - butla. 300e. Chowam wszystko szybko zjeżdżam na pobocze. Kontrola.

- Do you do drugs recently?
- Oh of course not, i can't i'm a professjonal driver.
- Hahah, sorry but i don't belive you.

Smutna-w-#!$%@?-zdziwiona-zaba.rar

Tego się za cholere nie spodziewałem.

- Just follout us.

Jade za gebelsami i kalkuluje. No #!$%@?, jarałem na parkingu trzy dni wcześniej z nowo poznanym kierowcą, 3 lolki poszły, porobiłem się jak świniak, jak nic coś wyjdzie. #!$%@? #!$%@? #!$%@? #!$%@? ja #!$%@?.
Gadam z nimi, mówie że jarałem dwa tygodnie temu jak byłem w polsce przed wyjazdem, więc jak coś wyjdzie to ja za #!$%@? się nie zgodze na wynik testów, bo wiem że czasem wyniki testów wychodzą długo po czasie kiedy jest się przecież trzeźwym.

-It will be fine. If you don't smoke for 3-4 days there is no chance to show it in drug test.
No to zajebiście ty #!$%@?, w #!$%@? mi luźniej, dziękuję.

Dojeżdżamy, kierują mnie na mały parking. Na pewno mam tu stanąć? Napewno. Udupcam gałąź bo auto wysokie. Jednak drugi. Powierzchowna kontrola kabiny, patrzą na fajki, patrzą do schowków, #!$%@? nie dość że będę mieć po prawku to jeszcze butle znajdą. Nie znaleźli. Idziemy na komendę.
Dostaję kubeczek. I w tym momencie zdaję sobie sprawę, że moja matka od 10 lat przechowuje posiekany szczypiorek i pietruszkę w kubeczkach od moczu. Fajnie mamo.

- You can go to toilet.

Nikt nie patrzy mi na benisa, nikt nie kontroluje. Trochę polską zalatuje, ale to tylko mi na rękę. Jeb, szybko nabieram wody z kibla do kubeczka. #!$%@? #!$%@? #!$%@? ZA DUŻO! Próbuję odlać po cichu, jednocześnie wyciągając prącie. Szczałem przed wyjazdem na zakupy, mocznik stan minimalny, ale coś leci. Leje tylko tyle, żeby zabarwić wode z kibla swoim moczem.

- I will be enough? I don't have more, sorry : D
- it's good.

#!$%@? mogłem zrobić lepszy roztwór. Gebels bierze patyczek i 3 krople rozprowadza po 3 miejscach na 3 krople moczu na drug teście.

- Maybe hard drugs?
- no no no no, only nature.

#!$%@? #!$%@? #!$%@? jeden wskaźnik robi się różowy. On ma być różowy. No #!$%@?. #!$%@? czuje się jak gimnazjalista złapany na wdupcaniu nielegalnej drożdżówki. Nic nie zrobiłem, a będzie pszypau. Coraz bardziej różowy. #!$%@?!.

Były trzy wskaźniki. jeden najwyraźniej od marihuany. Dwa inne od czegoś mocniejszego, skoro o to pytał. JAK MI ULŻYŁO JAK WSZYSTKIE ZROBIŁY SIĘ RÓŻOWE. Wolność. Wolność dla konopi, wolność dla drożdżówek, wolność.
Ale on dalej patrzy i patrzy. Może jednak różowe to nie jest tak dobrze. Może to pierwszy test i tylko na marihuaen? #!$%@? #!$%@? #!$%@?, powiedz że coś!

- Everything is fine, you can go.
- Ok. Have a nice day ( : DDDDDDDDDDDD)

Wychodzę. Czuję się jak profesjonalny diler który oszukał niemiecką policje i #!$%@? mi zrobili, a ja tylko dolałem wody z kibla do własnego moczu żeby mieć pewność że nic nie wyjdzie. Ale i tak czuje się zajebiście.
Tyle, że wiem jedno. Już nie jaram w Niemczech w tygodniu. Nawet jak spotkam spoko kierowce z którym warto zajarać i przegadać pare godzin. Nie jaram w Austri będąc na trasie. Będę jarać sobie w domu.


zdjęcie daję bo było ładnie w Austrii
bkwas - Dzień dobry Mirki, co się #!$%@?ło przed chwilą to ja nie


Jestem kierowc...

źródło: comment_kVfQIcpI2l5nt6JhZCX70zJXXL6HEFqm.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bkwas: uszlo ci to plazem :] pozdro. mam kumpla ktory tak jezdzi a ma 27 lat. Poki co uwielbia te robote bo zwiedzi kawal Europy. Tez sie troche zali na warunki ale dla niego to jest przygoda tak jak dla Erasmuski ktora sobie jezdzi po EU i skacze po bolcach.
  • Odpowiedz
@Za_4h_Usune: Sam dokładnie tak to traktuję, choć wraz z większającymi się oszczędnościami myślę o końcu pracy. Bo trzeba zacząć coś własnego. Tak samo jak tutaj na własnych warunkach. I przyznaje bez bicia, tylko dzięki tej prac, będę w stanie cokolwiek zacząć.
  • Odpowiedz
@ratownik17: Zależy od miesiąca, ale średnio 3.5-4.5 tysiąca na rękę. Weekendy w 80% wolne i płatne, na trasy wyjeżdżam średnio na 2-3 tygodnie, po których mam tydzien wolnego w domu, także mimo, że jeżdżenie na busie dowala na codzień, z perspektywy zwykłego Polaka, jest godnie. Nawet więcej jak godnie
  • Odpowiedz
@bkwas: haha, ciekawa historia,
Z komentarzy tutaj wyłania się obraz kierowcy-busiarza, ćpiącego niczym kolarze z TourDeFrance. Nie wiedzialem wczesniej, ze w tym temacie często się pudruje nosek.
  • Odpowiedz
@James_Earl_Cash: No i właśnie o to się rozchodzi caly problem drug testów. One są niemiarodajne!

Rozumiem max 2 dni wstecz, spoko, to jestem w stanie zaakceptować, jestem w stanie zrozumieć że po grubym paleniu, dzień później mogę być zmięty, dokładnie tak jak na kacu. Ale 3 dni później? Kiedy ja jestem najnormalniejszym człowiekiem (no prócz tego że ćpunem : D) który ma normalny czas reakcji, który przechodzi wszystkie psychotesty bez
  • Odpowiedz
@James_Earl_Cash: Cóż konsekwencje muszą jakieś być, to jakby nie spojrzeć w większości krajów "nielegalna używka" w szczególności łącząc ją z jazdą autem, więc jestem w stanie to zrozumieć do pewnego stopnia, bądźmy obiektywni :)
  • Odpowiedz
@bkwas: też kiedyś jeździłem:) nie dobija Cię poziom tych wszystkich ludzi na parkingach? Ja spotkałem może kilku normalnych ludzi, z resztą strach rozmawiać... tak samo wiecznie przeładowany samochód, chyba że teraz się pozmieniało... Ale ogólnie wspominam tą pracę dość dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mm0070: Uf czyli nie tylko ja tak mam, że jestem totalnie przerażony poziomem ludzi na trasie : D

W większości wypadków, jak widzę grupę powyżej 3 busów - oddalam się. Dzięki temu nie miałem nigdy żadnego przypału i jakoś spokojnie zyję na trasie. Z przeładowaniem aut nic się nie pozmieniało, dalej przeładowują, choć moja spedycja mocno tego pilnuje więc w większości wypadków jest ok na szczęscie
  • Odpowiedz
@bkwas: to masz akurat fajnie, ja kiedyś miałem 5.5 tony (masa całego samochodu, nie ładunku oczywiście:D) ale byłem młodszy i głupi, dzisiaj bym nie pojechał:) Jak będziesz kiedyś w okolicach southampton to daj znać, zapraszam na piwko, niestety nie palę:)
  • Odpowiedz
@mm0070: Ja zaś w ogóle nie pije, ale bez problemu myślę, że poprzestaniemy na angielskiej herbatce i polskim narzekaniu. Może kiedyś się uda, trzymaj się :)
  • Odpowiedz
@bkwas: zawsze mnie zastanawia czy wynik pozytywny moze wyjsć np. osobie przebywającej w środowisku osób palących. Czy np można sie tłumaczyć ze sie nie pali ale raz weszło sie w nocy do klatki gdzie jakieś łebki komorę zrobiły i wiadomo ze sie pewnie trochę dymu zaciągnęło. Bo taki alkohol to trudno wypić przez przypadek a dymem już da sie jakoś przypadkowo zaciągnąć.
  • Odpowiedz
@StatystycznyKowalski: Jakoś wątpię... Jednak paląc wdycha się gigantyczne ilości dymu, w porównaniu z dymem wypuszczanym przez osoby palące, który się miesza od razu z powietrzem naokoło.

... Ale jakby zrobić haszkomore ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Namiot 4 osobowy, 2 lolki, 4 osoby, jedna nie pali. Wszystkie równo porobione. Sprawdzone, polecam : D
  • Odpowiedz