Wpis z mikrobloga

W środę dostałem swojego #xiaomi #redminote2 prime i dzisiaj z ciekawości zrobiłem sobie #antutu 64bit (wynik w komentarzu).
W sumie telefon po przesiadce z LG L7 chodzi jak szalony, ale dziwi mnie ponad 10k mniej niż powinno być (sic! jest nawet mniej niż z podstawowej wersji).
Zrobiłem wipe, zaintalowałem miui 7 5.9.24_v7-5.0 i potem jeszcze jeden wipe zrobiłem i nadal takie same wartości otrzymuje. Co mogę robić źle?

Przy okazji #pokazpulpit #android ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_cIn6P6BEJhKYMi4CcKMC0XfTxnTPfSVO.jpg
  • 28
@sirgorn: Sorry cumplu chodziło mi o microsd :D:D zaraz go chyba zamawiam , nie #!$%@? Cie te czerwowne klawisze ? Wszystkie aplikacje działaają ? nie ścina w ogole? nie ma tam jakiegos wiekszego buga ?
@wonzki: nie przeszkadzają mi - nie jestem aż takim estetą, poza tym lubię mieć 'widoczne' na pierwszy rzut oka apki, więc większy kontrast pomaga szybciej znaleźć/zidentyfikować aplikacje ;)


Ma microsd i największą apkę jaką instalowałem to hearthstone/fallout i działa bez jakiś większych zastrzeżeń ;P
@sirgorn: moja wersja prime ma coś koło 44k. Wersja softu 24.09 ma problem z samoresetujacym się motywem do domyślnego. Dziś wgrałem update i zobaczymy czy to naprawili
@wonzki: średnio ogarniam miui i chyba nie rozumiem tego całego zachwytu tą nakładką ;) ojciec ma nakładkę z LG na lolipopa 5.1 i tez mi się podoba ;P klawisze mi nie przeszkadzają (da się je chyba wyłączyć z tego co kojarzę z jakiejś recki) :) a poza tym po tych 3 dniach mogę jedynie powiedzieć, że telefon sprawuje się bardzo dobrze z wyjątkiem baterii, aktualnie 1d to max (a wcale dużo