Wpis z mikrobloga

Jako, że dorwałem kupony zniżkowe... Wczoraj poszedłem pokonać piekielną tortille w Western Chicken (cebula bo kosztowała 8,50zl).

Niestety poległem :(. Udało się kiedyś komuś z Was? Sos coś pod 400k, podobno pogotowie musieli czasem wzywać.

#lodz #goomowesosy #ostrezarcie
  • 14
@KuwbuJ: ten sos ma 124 000 SHU. To nie jest jakoś specjalnie ostre, ale dla mnie za duża porcja to raz a dwa, że tego sosu też dają za dużo. Ostry czy nie, ale wszystko z umiarem :P
@npsr:
@Leniwy_Superman: Wczoraj babeczka patrzyła na butelce i było ponad 300k SHU. Ogólnie sos smaczny, nie smakował octem, zapach tez w porządku. Ale moc duża :D. 124k to bym jeszcze pokonał, ale tu zjadłem 3/4 i lekko nie było. Rekord podobno 1:47. Ogólnie na plus, że nie żałują tego sosiku :).
@KuwbuJ: to musieli zmienić sos cfaniaki ;) Jak jadłem, to było 124 :) Mogliby zrobić jeszcze jakies ostre kawałki, bo póki co ta ich "pikantna" panierka niema nic z ostrością wspólnego :)
@2ndLaw: Apka "studencka karta rabatowa". Ewentualnie w WRS'ach można troszkę rozszerzoną wersje papierowa dorwać. W zestawie jest też zniżka na naleśniki w Manekinie i jeszcze kilka fajnych ofert. Nie sprawdzają czy jesteś studentem jak coś.