Wpis z mikrobloga

Centurion X ma całkiem dość fajną mobilność i teraz wydaje się być całkiem spoko X tierem


@zgred: Właśnie chciałem to samo napisać. Spokojnie zasuwa 53km/h, soft staty działa sprawiają wrażenie niezłych (chociaż do E-50M czy 140 trochę brakuje), pancerz wieży jest ok, miałem krótką walkę siedząc w hulldown z Centurionem X, Ob 263, 140 i 430, przebili mnie dopiero jak zrobili #yolo, ja próbowałem strzelać po wieży Centuriona, to dachu
@thrawn41: Kiedyś camo też nie dawało bonusa. Poza tym to jest tylko 1% za każdy czyli maks. 4%. Są też emblematy co dają 2% ale one działają tylko w określonej sytuacji więc ich nie warto zakładać.

Pograłbym więcej, ale gra się #!$%@?ła do Windowsa, meh, może później.


@Eau-Rouge: 2 bitwy pod rząd mnie #!$%@?ło :/ Coś #!$%@? mają
@thrawn41: Są opisane. Niektóre dają 1% wszystkim załogantom i te są użyteczne, a niektóre dają 2% konkretnemu załogantowi (np. dowódcy) ale tylko w określonym momencie (np. po wyspotowaniu kogoś przez 20 sekund, albo gdy pojazd ma więcej niż 80% hp)
Czyli są bezużyteczne bo lepiej mieć 1% cały czas niż 2% czasami
@Eau-Rouge: Z tymi okolicami działa było raczej wiadome, ale mam nadzieję, że kąty wieży nadrobią efektywność pancerza. :/

Cholernie ciekawi mnie o ile słabszy będzie kadłub, ale mam wątpliwości co do jego pancerza, skądś musiała się wziąć ta świetna prędkość :D I tak słaba dolna płyta jest wydatna.
@PiccoloColo: Pancerz kadłuba na 4202 i tak działał tylko na absolutnych debili walących autoaimem, każdy kto miał mózg celował w wieżę i tak. Co czasem było śmieszne, np. pomidor w Walfu #!$%@?ący cały magazynek autoaimem w kadłub xD A tak to mamy znacznie szybszy czołg, co już jest gigantycznym plusem, i jeśli jeszcze zyskamy pancerz wieży to będzie olbrzymi plus.
@Eau-Rouge: Duża część wybiera kadłub, tylko dlatego, iż jest większy. :) Ja częściej używam go jako przynętę wyjeżdżając zza głazu i innego nasypu.
Jak dach już potrafi odbić to szykuje się wydmowy #!$%@? xD Do tego bardzo celne działo, jest dobrze.
Nawet amx30 sporo odbija daszkiem, więc w przypadku Centa musi by tylko lepiej.

Dzięki za opis czołgu.
Centurion X ma całkiem dość fajną mobilność i teraz wydaje się być całkiem spoko X tierem


@zgred: hah, prawda? Sam jestem zdumiony jak dobrze się nim gra: ale trzeba niestety brać poprawkę na to, że na X tierach na serwerze testowym przeważają rosyjskie dzieci, więc w prawdziwym życiu nie będzie pewnie aż tak różowo
@t3m4: Mi się na serwerze testowym gra znacznie gorzej bo idioci z twojej drużyny lecą totalnie na pałę, przeciwnik robi na tobie jakiś niespodziewany yolo rush no i wszyscy strzelają tylko goldem :)
@zgred: no tak, ale drużyna przeciwna też gra jak stado baranów, więc jeśli przypadkiem już zajmiesz dobrą pozycję i żaden z rusków z twojego teamu cię nie odstrzeli, to możesz zrobić znacznie więcej, niż na zwykłym randomie :P