Wpis z mikrobloga

@rotero: starcraft to trudna gra i dlatego społeczność graczy jest bardzo mała. A to z kolei powoduje, że nowy gracz jest szybko gwałcony online i to prowadzi do tego, że społeczność graczy starcrafta jest mała.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ebriel: Po pierwsze kontroluje wszystko co sie dzieje cały czas, po drugie oczywiscie nie musi tak caly czas #!$%@?ć ale to jest cos w rodzaju rozgrzewki przed faktycznie jakimś napiętym momentem jak np atak wroga kiedy to musi tak #!$%@? żeby uzyskać maksymalnie dobre micro (micro skills-umiejętność kontroli nad grupą jednostek w maksymalny sposób wykorzystując możliwości pojedyńczych jednostek)
  • Odpowiedz
Raczej nie jest tak mała skoro jest konkurencją e sportową i ma masę fanów, bo inaczej nie byłaby konkurencją e sportową( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krol_Pontaru: Korea się nie liczy, a bez Stephano Europa nie istnieje na arenie SCII. Ja np. mam Starcrafta, ale po przejściu kampanii, szkolenia online i po kilku meczach nierankingowych/rankingowych stwierdzam, że wolę tę grę oglądać, niż w nią grać. Graczy jest tak mało,
  • Odpowiedz
starcraft to trudna gra i dlatego społeczność graczy jest bardzo mała. A to z kolei powoduje, że nowy gracz jest szybko gwałcony online i to prowadzi do tego, że społeczność graczy starcrafta jest mała.

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Roszp: Gówno prawda.
Jakby SC2 był f2p i był równie chaotyczny co BW nadal byłby w czołówce popularności e-sportu.
  • Odpowiedz
@Roszp: Ja stwiedzam fakt dlaczego społeczność jest mała. Gra jest w #!$%@? droga i do tego mało przyjemna w rozgrywce dla nowicjusza.
ACTIONS PER MINUTE - ilośc kliknieć w minucie czasu.
w BW 400 apm dla topowych graczy było wyznacznikiem
w sc2 chyba 250-300 (nie wiem jest w LotV)
w dota2 jak nie masz wiecej niz 150 nie masz co szukać w pro scenie (wielu pro starej daty jest na chwile
  • Odpowiedz