Wpis z mikrobloga

Nie boicie się ze #pis może wygrać #wybory2015 większością i utworzyć rząd bez koalicji? Wtedy nie będzie żadnej kontroli, możliwości rozwiązania rządu jak to miało miejsce w 2007.
#polityka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WutkaBXL: Spójrzmy na to z drugiej strony - być może PiS będzie pierwszą partią, która będzie mogła pełną odpowiedzialność rząd i nie będzie mogła zwalać na koalicjanta, jak czegoś nie zrealizuje (bo koalicjant nie chciał itd.)
  • Odpowiedz
@Mrboo: tylko ze boje się ze coś i o-----e, wyjdzie Kaczyński z Macierewiczem i będzie r--------l. Nie będzie możliwości ich powstrzymania itp.
Nie wiem, może warto dać szansę, z drugiej... Nie wiem. Prezydent i rząd z tej samej partii...
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: Nie. Powiem więcej - mam nadzieję, że PiS utworzy rząd większościowy.
A Ty nie boisz się, że PO i spady dostaną kolejną czterolatkę na niszczenie Polski? I tego, że po tej czterolatce nie będzie już czego i kim odbudowywać?
  • Odpowiedz
@WutkaBXL: Nie podoba mi się wizja samodzielnych rządów PiS - już ostatnie kilka lat pokazało, że partia + wywodzący się z niej prezydent to kiepskie połączenie. Tym bardziej, że jest to partia wybitnie socjalistyczna (nawet bardziej niż ZL).
  • Odpowiedz