Wpis z mikrobloga

#noopept #fake #pomocy #opinia #powdercity

Witam Was moi drodzy. Jakiś czas temu zamówiłem noopept z allegro od pewnej użytkowniczki. Noopept rzekomo ściągnięty z powdercity. Po 3 tygodniach użytkowania stwierdzam, że nie działa to na mnie wcale. Nie uświadczyłem poprawy pamięci czy koncentracji. Snów jak nie pamiętałem tak nie pamiętam. Alkoholu ile piłem tyle mogę pić. Proszek jest bardzo gorzki w smaku i śmierdzi, ale nie pasuje mi opakowanie. Etykieta wygląda jakby była nadrukowana zwykłą drukarką, dosyć niewyraźnie. Nigdzie także nie widzę żadnej daty czy serii. Łyżeczka była dołączona luzem. Jak myślicie, czy mogłem zostać oszukany? Jak wyglądały Wasze paczki prosto z powdercity?
Djoki - #noopept #fake #pomocy #opinia #powdercity

Witam Was moi drodzy. Jakiś cza...

źródło: comment_l0Ais9bIwEWyCLoIuAmtkp4fatBpXHtD.jpg

Pobierz
  • 35
@Djoki: U mnie noopept + alkohol to gwarantowany ból głowy w trakcie picia. Nie powinno się tego łączyć.
No smak też był gorzki.
Ogólnie to jak jeszcze się tym interesowałem to ludzie polecali żeby zamawiać z ebaya, taniej i jakość dobra.
Jeszcze czytałem, że błekit metylowy dobrze na pamięć wpływa.
@Djoki: Okej ludziska. Zgłaszam to do prokuratury. Ciekawy co ja wciągałem przesz ostatnie 3 tygodnie ;_;. W jaki sposób mam to zgłosić Allegro?
@Djoki: @sal3m: Noopept słabo działa poprawiając potencjał zdolności uczenia się i działajac neuroprotekcyjnie. Jeśli będziesz prowadził zwykły tryb życia i używał mózgu do codziennych obowiązków to nie dziw się że nie zauważyłeś poprawy. Ja polecam Huperzine a i winpocetyne, huperzine działa silniej od galantaminy i innych leków na alzheimera ( silniejszy inhibitor) i działa od pierwszej dawki. Winpocetyna to lek rozszerzający naczynia krwionośne i poprawiający hemodynamikę krwi, usprawnia mikrokrążenie. Dostępne
c.....n - @Djoki: @sal3m: Noopept słabo działa poprawiając potencjał zdolności uczeni...

źródło: comment_sMw65wybSn36zorTquFHpVu3pWmjFoX8.jpg

Pobierz
@crystaldragon: Do czego powinienem użyć mózgu, żeby zauważyć poprawę? Uczę się na kierunku informatycznym, można powiedzieć, że używam mózgu troszkę więcej niż tylko do "codziennych obowiązków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)