Wpis z mikrobloga

#noopept #fake #pomocy #opinia #powdercity

Witam Was moi drodzy. Jakiś czas temu zamówiłem noopept z allegro od pewnej użytkowniczki. Noopept rzekomo ściągnięty z powdercity. Po 3 tygodniach użytkowania stwierdzam, że nie działa to na mnie wcale. Nie uświadczyłem poprawy pamięci czy koncentracji. Snów jak nie pamiętałem tak nie pamiętam. Alkoholu ile piłem tyle mogę pić. Proszek jest bardzo gorzki w smaku i śmierdzi, ale nie pasuje mi opakowanie. Etykieta wygląda jakby była nadrukowana zwykłą drukarką, dosyć niewyraźnie. Nigdzie także nie widzę żadnej daty czy serii. Łyżeczka była dołączona luzem. Jak myślicie, czy mogłem zostać oszukany? Jak wyglądały Wasze paczki prosto z powdercity?
Pobierz Djoki - #noopept #fake #pomocy #opinia #powdercity

Witam Was moi drodzy. Jakiś cza...
źródło: comment_l0Ais9bIwEWyCLoIuAmtkp4fatBpXHtD.jpg
  • 35
@Djoki: Nie, ponieważ po pierwsze noopept jest tani i bardzo łatwo się go syntezuję na hurtową ilość więc podrabianie jest nieopłacalne (ja zapłaciłem coś około 100zł za 10gram, kupiłem od sprawdzonego sprzedawcy w UK)(pośrednicy nieźle łupią frajerów którzy płacą nawet 60zł za gram xD) . Po drugie nie rozpuszcza się w wodzie tylko w glicerynie który zwiększa jego biodostępność(ja go rozpuszczam na łyżeczce). I po trzecie ma bardzo gorzki paskudny smak.
@Djoki: Wszędzie piszą, żeby nie pić alkoholu, bo nie będzie efektów - więc ich teraz nie oczekuj ( )
Musiałbyś chyba poczekać z dwa tygodnie i dopiero brać, oczywiście w między czasie rezygnując z używek.
Poprawa snów jest na pewno po nim zauważalna, bo z resztą to różnie bywa.

Powdercity wysyła w takich opakowaniach jak pokazałeś, nie wiem kto miałby to podrabiać. U nich kupisz tanio
@tler: Nie piłem przez ponad 2 tygodnie, żadnych efektów więc przeprowadziłem test podczas którego wypiłem kilka piw i nic mi nie było. Żadnej poprawy, snów nie pamiętam w ogóle. Cóż, to placebo chyba na mnie nie działa.
@Djoki: To faktycznie nie przez to, a te piwa teraz też nie powinny zaszkodzić. Może masz na tyle dobry organizm, że nie ma co usprawniać :P Podobno na niektórych nie działa.

Możesz jeszcze kombinować z dawkami.
@Djoki: @tler: @crystaldragon: Babka odpisała mi, że noopept jest z powdercity ale sprzedaje go w zastępczych opakowaniach. Ciekawe, że zamawia go z Ameryki, a potem przesypuje do nowych opakowań i ładnie je zgrzewa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Śmierdzi mi to wszystko, ciekawe co ja żem żarł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Djoki: Mogła zrobić własne logo jak inni, bo pewnie kupuje po 10 gram czy więcej, a później przesypuje. Na czymś musi zarobić, a zobacz jaka jest różnica cenowa przy takim niewielkim hurcie.

Masz przy okazji reflinka, żeby było jeszcze taniej na przyszłość: http://powdercity.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tler: zamówiłem z allegro bo potrzebowałem na szybko, sprawdzić czy na mnie działa zanim zamówię większą ilość z Ameryki. Naprawdę dziwię się, że nie odczuwam nic, zero, nawet jakiegokolwiek placebo XD

@crystaldragon: naprawdę nie chcę myślę o tym co kto i jak przesypuje w tym proszku xD

Może kiedyś zrobię drugie podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Djoki: Zamawiałem od tej babki z allegro a później z powdercity.com bo taniej i mogę potwierdzić, że to jest ten sam towar smak , konsystencja i łyżeczki były takie same napis wygrawerowany na łyżeczce tylko trzeba się dobrze przyjrzeć to mgscoops.com , do noopeptu miałem kilka podejść za pierwszym razem rzeczywiście mi strasznie nie podszedł , po kilku podejściach zauważyłem pozytywne efekty takie jak poszerzone słownictwo wygadanie i strasznie dobrze język
@Djoki: Noopept brałem zawsze z rana 2x czerwona łyżeczka i popijam kawą ,brałem jeszcze aniracetam zamawiany ze zdrowysklep.net i piracetam z czeskiej apteki docsimon mają tez jezyk polski , do nootropow trzeba podejść bardzo cierpliwie , nie ma co liczyć na jakieś spektakularne efekty natychmiast , musisz sprawdzić co Ci najlepiej podchodzi pewne symptomy można wychwycić .