Wpis z mikrobloga

Witam Mirki, wiecie moze jak zablokowac mozliwosc rozsuniecia gornego paska w ekranie blokady w samsungu s6.
uzywam programu #cerberus (to samo tyczy sie lokalizacji telefonu przez google maps) ale co mi z niego jak przykladowo zlodziej wylaczy neta/gps na pasku nawet jak nie oblokuje pulpitu odciskiem palca. W ustawieniach programu mam wlaczone "nie pokazuj paska powiadomień w ekranie blokady" a i tak go pokazuje to samo z aktywnym przyciskiem zasilania (chociaz jest zaznaczone ze zeby byl nieaktywny - brak mozliwosci wylaczenia telefonu)

#android #s6 #cerberus
  • 4
@verc: przy blokadzie symbolem, można wysunąć górny pasek, ale nie można wyłączyć danych/gps bez wprowadzenia symbolu blokady, nie chce mi się sprawdzać, ale pewnie trzeba też to potwierdzić odciskiem palca
@dodo_: nie widze u siebie tej opcji, cale zebezpieczenia przekopalem. chyba niemozliwe ze cerberus ukryl ta opcje. tel z t-mobile android najnowszy, brand to tylko kilka aplikacji, nic wiecej
@MarLez: dzieki za info

resetowalem telefon kilka razy po zainstalowaniu cerberusa ale wczoraj po moim zapytaniu wszystko ustawienia dzialaja jak nalezy - pasek sie nie wysuwa, przycisk zasilania nie dziala przy blokadzie ekranu :)
dzieki za odzew ( ͡° ͜
verc - @dodo_: nie widze u siebie tej opcji, cale zebezpieczenia przekopalem. chyba n...

źródło: comment_Ke3eEcQP6zta0AcTk1GPHffudGb2FEDY.jpg

Pobierz