Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale, ale co zrobić, jak na tym samym uniwersytecie, na zdecydowanie bardziej humanistycznym kierunku mieliśmy tylko wykład z filozofii, czyli 30 godzin, a na kierunku typu "ratownik medyczny" dowalili nam jeszcze ćwiczenia, czyli w sumie 60 godzin. A chciałem sobie przepisać ocenę, żeby móc się zająć trudniejszymi przedmiotami, a nie śmiecić pamięć czymś, co w tym fachu nie będzie mi potrzebne? #uj - #wtf?!
#studbaza #studbazaproblems #szukampracy?
  • 8
@edgar_k: Ty mi o studiach może nie opowiadaj, jeśli nie zrobiłeś jednego, trudnego kierunku i nie wziąłeś się za jeszcze trudniejszy. Wszystko na UJ, więc poziom jest. To nie jest prywatna uczelnia, że zapłacisz czesne i nikt cię nie obleje, bo zależy im w sumie tylko na pieniądzach.
Ty mi o studiach może nie opowiadaj, jeśli nie zrobiłeś jednego, trudnego kierunku i nie wziąłeś się za jeszcze trudniejszy.


@F0XY: Cóż, jestem magyster inzynier po politechnice (publicznej) wiec można założyć, że cośtam skończyłem - podobno nawet trudne, chociaż nie miałem takiego wrażenia na studiach.
O to się rozchodzi, że nie rozumiesz o co chodzi w studiach - a nie chodzi w nich TYLKO o wyuczenie małpy - czy bedzie ona
że ja już jeden kierunek skończyłem, filozofię miałem.


@F0XY: juz jedne studia skonczyles to niech dadza dyplom i po sprawie, po co drugi raza studiowac( ͡ ͜ʖ ͡)